• + 371 63321942

Veiksmīgi iesākušās skolu sacensības!

Pagājušajā nedēļā ar futbola sacensībām iesākas Kuldīgas un novadu skolu sacensības! Taču šodien, 24. septembrī, Kuldīgas Centra vidusskolas stadionā tika aizvadītas ‘’Rudens stafetes’’, pulcējot kuplu skaitu dalībnieku! Diena tika aizvadīta azartiskā un sportiskā gaisotnē, ar aizraujošiem un spriedzes pilniem brīžiem!

Skolēni sacentās piecās vecuma grupās. Vispirms uz starta devās, un priekšzīmi parādīja vidusskolas jaunieši! Tālāk sekoja 2.-3. klašu skolēni, pēc tam 4.-5. klases bērni, bet vēl pēc brīža par uzvarām cīnījās 6.-7. klases jaunieši. Sacensības noslēdza 8.-9. klases sportisti!

Vidusskolas grupā uzvaru izcīnīja Kuldīgas Centra vidusskolas komanda, savukārt 2. vietu ieguva V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola.

2.-3. klašu grupā ātrākie bija Kuldīgas Centra vidusskolas 3. klases sportisti, 2. vietā Skrundas vidusskolas, bet 3. vietu izcīnīja V.Plūdoņa vidusskolas komanda. Starp lauku skolām ātrākie bija Vārmes pamatskolas jaunieši, 2. vietu ieguva Vilgāles sākumskola, savukārt 3. vietā Turlavas pamatskola.

4.-5. klašu grupā par čempioniem kļuva Skrundas vidusskolas skrējēji, 2. vietā Kuldīgas Centra vidusskolas 5. klase un 3. vietā V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas komanda!

Lauku skolu ieskaitē uzvaru izcīnīja Vārmes pamatskolas komanda, 2. vietā Vilgāles sākumskola, bet 3. vietā ierindojās Kabiles pamatskola.

6.-7. klašu grupā 1. vietā Kuldīgas Centra skolas 7. klase, 2. vietā Kuldīgas Centra vidusskolas 6. klase, savukārt 3. vietu ieguva Kuldīgas Mākslas un Humanitāro zinību vidusskolas komanda.

Starp lauku skolām ātrākie bija Vārmes pamatskolas sportisti, 2. vietu izcīnīja Turlavas pamatskola.

8.-9. klašu grupā par uzvarētājiem kļuva Kuldīgas Centra vidusskolas komanda, 2. vietu ieguva V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas un 3. vietā Kuldīgas Mākslas un Humanitāro zinību vidusskola.

Lauku skolu grupā triumfēja Turlavas pamatskolas jaunieši 2. vietā Vārmes pamatskola, savukārt 3. vietā Ēdoles pamatskolas komanda!