• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

Jaunumi

Izcīna medaļas Latvijas čempionātā!

Divas dienas – sestdien un svētdien Valmieras Jāņa Daliņa stadionā atkal bija vieglatlētu svētki, Latvijas junioru (U20) un jauniešu (U18) čempionāts. Arī šoreiz dalībnieku skaits bija iespaidīgs, vairāk nekā 450 vieglatlēti sacentās gandrīz 900 dalībās!

Vārmes pagasts aicina uz vasaras sporta spēlēm!

6. jūlijā, Vārmes sporta laukumā, norisināsies Vārmes atklātās vasaras sporta spēles. Sacensību organizētāji parūpējušies par plašu programmu, kurā sev piemērotāko disciplīnu atradīs gan pieaugušie, gan mazie sportot gribētāji!

Sportisti no Lietuvas atgriežas ar medaļām!

No 7. līdz 8. jūnijam, Lietuvas pilsētā Marijampolē norisinājās vieglatlētikas sacensības *‘’SŪDUVA INTERNATIONAL CUP’’.* Sacensībās sportisti mērojās spēkos deviņās dažādās disciplīnās. Arī seši Kuldīgas novada Sporta skolas vieglatlēti startēja sacensībās, pierādot sevi un izcīnot godalgotas vietas:

Kuldīgas Nakts Četrcīņa 2024

Aizraujošākā un sportiskākā vasaras nakts lieliskā atmosfērā ir klāt – *‘’Kuldīgas Nakts Četrcīņa 2024’’* jau 13. jūlijā. Nenokavē un noteikti piesaki savu komandu!

LVS X SPORTLAND KAUSS CETURTAIS POSMS JELGAVĀ

Aizvadītās nedēļas nogalē – sestdien Jelgavā, Jāņa Lūša stadionā notika tradicionālo “LVS x Sportland kausu” izcīņas ceturtais, 2024. gada pēdējais posms. Sacensības vienlaikus bija arī Jelgavas čempionāts un leģendārā Jelgavas trenera Ulda Samsona piemiņas balvu izcīņa. Kā U18, tā pieaugušo vecuma grupu sportisti mērojās spēkos dažādās disciplīnās.

Kurmāle – Kuldīgas novada florbola čempionāta uzvarētāji!

Ir noslēdzies Kuldīgas novada florbola čempionāts. Šogad, intensīvā grafikā, vairāku aizraujošu nedēļu garumā, par uzvaru čempionātā cīnījās sešas komandas. Šodien, 8. jūnijā, nonācām līdz lielajam FINĀLAM, kurā noskaidrojām čempionus!

No sacensībām atgriežas ar labiem rezultātiem!

Šodien Kuldīgas vieglatlēti devās uz Talsiem, kur norisinājās *Talsu novada Sporta skolas sacensības Kurzemes novada sporta skolām vieglatlētikā U-12 vecuma grupā.* Sportisti sacentās piecās disciplīnās, kurās izdevās sasniegt arī labus rezultātus!

Izaicini sevi! Izaicini citus!

Ēdoles pagasts aicina uz gada karstāko notikumu –* ‘’Stipro skrējiens ĒDOLE 2024’’*

Startē sacensībās Talsos!

Vakar Talsos notika Talsu novada sporta skolas sacensības Kurzemes novada sporta skolām vieglatlētikā U-10 vecuma grupā! Sacensībās startēja un labus rezultātus guva Kuldīgas novada Sporta skolas jaunie vieglatlēti!

Klāt FINĀLS Kuldīgas novada florbola čempionātā!

Aizvadītajā nedēļas nogalē, aizraujošās un enerģijas piepildās pusfināla spēlēs, par iespēju spēlēt čempionāta finālā cīnījās četras komandas. Pusfināla mači risinājās spraigi, katra komanda cīnījās par vārtu guvumiem, un arī skatītājiem bija iespēja vērot aizraujošas spēles!