• + 371 63321942

Sezonas pirmās sacensības aizvadījuši Kuldīgas Sporta skolas jaunie galda tenisisti!

30. septembrī, tenisa nodaļas audzēkņi kopā ar treneri Leonīdu Temjaševu devās uz Iecavu, kur norisinājās pirmā kārta Latvijas 2023./2024.gada sezonas jaunatnes Insports.lv kausa izcīņas sacensības galda tenisā.

Sacensības sportisti startēja trīs vecuma grupās, kas kopumā pulcēja 106 jaunos tenisistus no visas Latvijas. Sacensībās piedalījās spēlētāji no Rīgas, Durbes, Pāvilostas, Jelgavas, Salaspils, Bauskas, Rēzeknes, Preiļiem, Kuldīgas, Daugavpils, Iecavas un arī no Ukrainas.

Emociju piepildītajās sacensībās lieliski panākumi mūsu audzēkņiem:

Jaunākajā grupā (2013. g. un jaunāki) -

Uzvaru izcīnīja Emma Ruska

7.vietu ieguva Niks Niklāvs Zaļkalns, 6. vietā ierindojās Emīlija Kalniņa, savukārt 5. vietu izcīnīja Marta Ruska.

Grupā (2011-2012. gadā dzimuši) –

6. vietu sacensībās izcīnīja Keita Gailīte, 8. vietā Evelīna Ķemlere, 12. vietā ierindojās Alise Lastovska, un 15. vietu ieguva Alekss Cīrulis