• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

Ar kuplu dalībnieku skaitu aizvadīts ''Rumbas kauss 2023'' šahā

7. un 8. oktobrī norisinājās Kuldīgas novada Sporta skolas ‘’Rumbas kauss – 2023’’ šahā, kas šogad pulcēja 27 komandas, 108 dalībniekus, tostarp arī astoņus Kuldīgas Sporta skolas audzēkņus. ????????Kausa izcīņā piedalījās sportisti no Rīgas, Jēkabpils, Liepājas, Ventspils un Kuldīgas.

Kauss šoreiz aizceļoja pie Rīgas jaunajiem šahistiem, taču sacensībās lieliski savu meistarību šaha spēlē pierādīja arī KNSS audzēkņi:

Komandu vērtējumā 17. vietu izcīnīja komanda ‘’Kuldīga-Venta’’, savukārt 23. vietā ierindojās komanda ‘’Kuldīga-Rumba’’.

Individuālajā vērtējumā pie pirmā galdiņa – 16. vietu ar 3 ½ punktiem ieguva Gustavs Blinds (Kuldīga-Venta), 27. vietā Aleksandrs Kuzmins (Kuldīga-Rumba).

Spēlējot pie otrā galdiņa – 3 punktus un 16. vietu izcīnīja Teofils Jūrmalis (Kuldīga-Rumba), bet 23. vietā ar 1 ½ punktiem Lūkass Stepanovs (Kuldīga-Venta)

Pie trešā galdiņa – 13. vietā ar 3 ½ punktiem Kristers Tīdmanis (Kuldīga-Venta), taču 22. vietu un divus punktus ieguva Valters Sapiegs (Kuldīga-Rumba)

Pie ceturtā galdiņa – 4 ½ punktus izdevās izcīnīt Esterei Fogelei, ierindojoties 8. vietā (Kuldīga-Venta), savukārt trīs punkti un 19. vieta Alīnas Pabērzas kontā (Kuldīga-Rumba)

Apsveicam audzēkņus un treneri Viktoru Šteinbergu!