• + 371 63321942

FK Kuldīgai trešā uzvara pirmajās trīs spēlēs šosezon!

7. oktobrī dueli Latvijas 1. līgas florbola čempionātā aizvadīja FK Kuldīga NSS/Linde Grupa, kas izbraukumā ar 14:4 pārliecinoši apspēlēja Talsu NSS/TX Koks florbolistus.

Spēles pirmais periods noritēja mierīgi, taču dueli lieliski iesāka Kuldīgas florbolisti, spēles 49 sekundē gūstot pirmos vārtus. Vārtu autors Niklāvs Ērcītis.

Otrais periods abām komandām iesākās spraigi. Vispirms vārtu izlīdzinājumu panāca pretinieku komanda, neilgi pēc tam otros vārtus izdevās gūt Kuldīgas vienībai, taču arī šeit talsinieki prata atspēlēties. Perioda izskaņā kuldīdzniekiem izdevās atjaunot trīs vārtu pārsvaru.  Ar rezultatīviem metieniem atzīmējās Toms Grinkevičs, Niklāvs Ērcītis, Elans Andrejs Vēvers un Krists Ķemeris.

Spēles trešais periods izvērtās jaudīgs. Kuldīgas vienībai vairāki sodi, taču tas neļāva padoties, tikai pierādīt kuldīdznieku lielisko prasmi florbola spēlē, gūstot vēl deviņus vārtu guvumus, salaužot Talsu NSS/TX Koks un svinot savu trešu uzvaru sezonā!

Komandas rezultatīvākie šajā spēlē: #10 Linards Vimbsons (3+2) un #16 Niklāvs Ērcītis (3+1).

Spēles MVP: #2 Gusts Slipiņš (1+1)

Turnīra tabulā Kuldīgas florbolisti atrodas pirmajā vietā, trijās spēlēs iekrājot 9 punktus. Nākamo spēli FK Kuldīga NSS/Linde Grupa aizvadīs 14. oktobrī, kad izbraukumā tiksies ar Ogres Vilkiem!