• + 371 63321942

Noslēdzies pamatturnīrs Kuldīgas novada atklātajā florbola čempionātā!

14. maijā tika aizvadītas astoņas cīņas Kuldīgas novada atklātajā florbola čempionātā. Par pamatturnīra uzvarētājiem kļuva ‘’Kurmāle’’, otrajā vietā ierindojās ‘’Vārme”. Abas komandas automātiski kvalificējās turnīra pusfinālam.

Pirmajā dienas spēlē Vārme pārliecinoši sakāva Melnos Runčus, ar rezultātu 16:1. Uzvarētāju rindās labākie - Adrians Spunde (4+1), Aleksis Plāts (4+0), Ģirts Zirnis (3+2). Melno Runču rindās vienīgos vārtus guva Gustavs Blūms.

Otrajā mačā spēkojās BSK Tarp un Ģibuļu florbolisti. Pirmais periods noslēdzās ar rezultātu 1:1. Otrā perioda laikā pārsvaru guva Ģibuļi, spēli uzvarot ar 7:2.

Trešajā dienas duelī tika gūti 15 vārti un Kurmāle ar 14:1 pārspēja KNSS florbolistus. Rezultatīvākie Kurmāles rindās – Toms Grinkevičs (1+4) un Ēriks Pucens (3+2).

Ceturtajā dienas spēlē Vārme ar 9:6 pieveica FK Saldus komandu. Jau pirmā perioda laikā Vārme parādīja pārliecinošu spēli, apspēlējot FK Saldus florbolistus ar 6:2. Otrā perioda laikā abas komandas guva vairākus vārtu guvumus, taču veiksme šoreiz Vārmes komandai.

Piektajā duelī starp Kurmāli un Ģibuļiem, uzvarētāji tika noskaidroti pēcspēles metienos, kuros Kurmāle ar 2:1 apspēlēja Ģibuļu florbolistus. Pēcpēles metienu sērijā metienus realizēja Toms Grinkevičs un Miks Maslobojevs.

Dienas sestajā mačā BSK Tarp stājās pretī Vārmes komandai. Spraigā spēlē ar rezultātu 8:5 uzvaru izdevās izcīnīt Vārmei.  Ar četriem rezultavitātes punktiem uzvarētāju rindās atzīmējās Adrians Spunde (4+4) un Dagnis Troška (1+3).

Ar 4:1 septītajā dienas duelī BSK Tarp florbolisti uzveica Melnos Runčus. Uzvaretāju rindās četri punkti - Mikus Prenclavs (3+0) un Rūdolfs Ķīvītis (1+2).

Noslēdzošajā dienas spēlē pārliecinošu uzvaru ar 12:3 guva Vārme, pārspējot KNSS florbolistus. Septiņus rezulatvitātes punktus Vārmes rindās guva Ģirts Zirnis (2+5).

Pamatturnīnrs noslēdzies ‘’Melnajiem Runčiem”. Ceturdaļfinālā tiksies Ģibuļi, BSK Tarp, FK Saldus un KNSS komandas. Ceturtdaļfināla spēles norisināsies 19. un 26. maijā, Kuldīgas sporta hallē.

Detalizētu statistiku un spēļu kalendāru var apskatīt Latvijas florbola savienības mājaslapā - https://www.floorball.lv/lv/2022/turniri/knac/kalendars