• + 371 63321942

Kuldīgas novada atklātajā florbola čempionātā triumfē – “Ģibuļi”

2.jūnijā, Kuldīgas sporta hallē norisinājās Kuldīgas novada atklātā florbola čempionāta finālspēles, kurās tika noskaidrots medaļu sadalījums. Lielajā finālā, emociju piepildītā un spraigā mačā, ‘’Ģibuļi’’ ar 9:4 pieveica “Kurmāli”, savukārt, ‘’Vārme’’ ar 7:5 pārspēja ‘’FK Saldus” komandu, izcīnot trešo vietu.

Bronzas spēles rezultātu atklāja Vārmes komanda. Visas spēlēs laikā, laukumā bija vērojama līdzvērtīga cīņa. Spēles trešais periods iesākās ar rezultātu 6:3 par labu Vārmei, lai gan Saldus florbolistiem izdevās dzēst trīs vārtu pārsvaru, Vārmes komanda gūst septītos vārtus un izcīna bronzas godalgas.
Vārmes rindās rezultatīvākie šodien Dagnis Troška (2+1) un Adrians Spunde (2+1).

Emocijas un spriedze netrūka lielajā fināla spēlē. Jau pirmo periodu lieliski izdodas iesākt Ģibuļu florbolistiem, izvirzoties vadībā ar 3:0. Otrā perioda laikā trīs vārtus izdodas gūt arī Kurmālei, taču savas iespējas labāk prata izmantot Ģibuļi, kuriem izdevās gūt vēl piecus vārtus. Trešā perioda laikā Kurmāle nespēj atspēlēties un panākt izlīdzinājumu, kā rezultātā čempiona titulu izdodas izcīnīt Ģibuļiem! Čempionu rindās rezultatīvākais Reinis Jākobsons (3+1)

Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju tika atzīts Ģirts Zirnis (Vārme). Labākā vārtsarga balvu ieguva Gabriels Siliņš (Ģibuļi), savukārt, turnīra labākais jaunais spēlētājs – Adrians Spunde no Vārme