• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

Kuldīgas NSS/Talsu NSS apvienotā U12 vecuma grupas komanda izcīna Baltic Sea Cup 2023 čempiona titulu

No 14. līdz 16. jūlijam, Rojā norisinājās ikgadējais Baltic Sea Cup 2023, kurā dalību ņēma arī astoņi Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi, apvienojoties ar Talsu NSS futbolistiem.

Pirmajā dienā - divās spēlēs divas uzvaras:
Kuldīgas NSS/Talsu NSS - SK Super Nova Sigulda- 3:1
Kuldīgas NSS/Talsu NSS vs FS Jelgava - 3:1

Arī otrajā dienā - divās spēlēs divas uzvaras:
Kuldīgas NSS/Talsu NSS vs FC Helios(Igaunija) - 3:0
Kuldīgas NSS/Talsu NSS vs Rīgas Futbola skola - 2:1

Pēc divām dienām savā grupā, tika izcīnīta pirmā vieta un nodrošināta tikšana pusfinālā, kurā jāspēlē bija pret FA Ventspils.

Trešajā dienā pusfināla spēle notika 9:00 no rīta. Komanda iesildījās intensīvāk, lai būtu pilnībā pamodušies un gatavi cīņai. Tas deva rezultātu, jo ar pārliecinošu sniegumu izcīnīja uzvaru ar 4:0 un tika iegūta vieta finālā.

Finālā mūsu komandai pretī stājās spēcīgā Mārupes SC komanda, kas turnīrā bija ielaidusi tikai vienus vārtus. Pirmajā puslaikā realizējām 9m soda sitienu un puslaiku noslēdzām atrodoties vadībā 1:0. Savukārt, otrajā puslaikā pie 9m soda sitiena tika Mārupe un izlīdzināja rezultātu - 1:1.
Spēles galotnē pretinieks uzbruka arvien jaudīgāk un vēlējās uzvarēt pamatlaikā, bet kurzemnieku raksturs to neļāva izdarīt. Rezultātā neizšķirts un pēcspēles 9m soda sitieni, kuros mūsu komanda izrādās pārāka un pirmo reizi triumfē Baltic Sea Cup.

Komandas labākais spēlētājs - Jēkabs Mikus Himičs
Komandas MVP - Edvards Markuss Millers
Turnīra labākais vārtsargs - Rihards "Mūris" Bieriņš
Treneri: Artūrs Šternbergs un Mārcis Červoņikovs

Komanda saka lielu paldies Kuldīgas novada sporta skolai par transportu.
Milzīgs paldies vecākiem, kas devās uz Roju mūs atbalstīt un uztaisīja fantastiskas čempionu svinības pēc apbalvošanas!