• + 371 63321942

FK Kuldīga/KNSS viesos pieveic Talsu NSS/”Zerorisk” komandu un tiek pie otrās uzvaras pēc kārtas

Uzvaru Latvijas 1. līgas florbola čempionātā izcīnījuši FK Kuldīga/KNSS spēlētāji, kuri izbraukumā ar 6:3 pieveica Talsu NSS/”Zerorisk” komandu. Panākums ļāvis kuldīdzniekiem pacelties uz otro vietu turnīra tabulā.

Lai gan spēles ievads kuldīdzniekiem neizdevās, jo Talsu vienība 6. minūtē izvirzījās vadībā, tomēr KNSS florbolisti nesalūza. 10. minūtē Svens Lapčinskis panāca izlīdzinājumu, bet perioda pirmspēdējā minūtē Ingmārs Lapčinskis vadībā izvirzīja jau FK Kuldīga/KNSS.

Otrajā periodā komandas divreiz apmainījās ar vārtu guvumiem. Talsu rindās divreiz rezultatīvi meta Aleksis Leperts, bet Kuldīgas vienībā vārtus guva Ingmārs Lapčinskis un Inguss Gailis. Trešajā periodā kuldīdznieki teicami nospēlēja aizsardzībā, kā arī prata realizēt savas izdevības.

Trešā perioda ievadā Elans Andrejs Vēvers kuldīdzniekiem panāca divu vārtu pārsvaru, bet 56. minūtē Niklāvs Ērcītis uzstādīja galarezultātu – 6:3. Kuldīgas komandā divi rezultativitātes punkti Ingmāram Lapčinskim (2+0), bet pa punktam guva astoņi dažādi FK Kuldīga/KNSS florbolisti.

1. līgas kopvērtējuma tabulā, Rietumu konferencē, FK Kuldīga/KNSS pakāpušies uz otro vietu. Kurzemes klubs 13 spēlēs iekrājis 27 punktus. 28. un 29. janvārī kuldīdzniekiem plānotas divas mājas spēles. 28. janvārī plkst. 18.00 pērnās sezonas 1. līgas fināla atkārtojums – FK Kuldīga/KNSS – “Ogres vilki”/Lielvārde, bet 29. janvārī plkst. 17.00 duelis ar RTU/”Rockets 1” komandu.