• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

FK Kuldīga/KNSS sāpīgs zaudējums pret SK Slampe/”Zevid” komandu

Sāpīgu zaudējumu ar 6:7 Latvijas 1.līgas florbola čempionātā piedzīvojusi FK Kuldīga/KNSS vienība, piekāpjoties SK Slampe/”Zevid” florbolistiem. Mača gaitā Kuldīgas komandai bija pat četru vārtu pārsvars.

Pirmais periods aizritēja līdzvērtīgā cīņā, un vienīgos vārtus guva mājinieki, Kuldīgas florbolisti. Ar rezultatīvu metienu atzīmējās Tomass Alksniņš. Arī turpinājumā, otrajā periodā, komandas rādīja sīvu spēkošanos, apmainoties ar vārtu guvumiem. Vispirms viesi izlīdzināja rezultātu, bet perioda vidū vadībā kuldīdzniekus atkal izvirzīja Ingmārs Lapčinskis.

Ļoti rezultatīvs un reizē dramatisks izvērtās trešais periods. Četru minūšu laikā FK Kuldīga/KNSS guva trīs bezatbildes vārtus, panākot 5:1. Pretinieku vārtu vīru pārspēja Miks Maslobojevs, Linards Vimbsons un Elans Andrejs Vēvers. Pretinieki negrasījās padoties un visai ātri divus vārtus atspēlēja, uz tablo rezultātam vēstot 3:5.

Kuldīdznieki 54. minūtē guva sesto vārtus, precīzi metot Linardam Vimbsonam. Tomēr SK Slampe/”Zevid” nodemonstrēja fantastisku atspēlēšanos un izrāva neticamu uzvaru. Mazāk nekā četru minūšu intervālā viesi četras reizes pārspēja FK Kuldīga/KNSS vārtsargu Ričardu Raksu, izraujot trīs punktus.

SK Slampe/”Zevid” rindās ar četriem rezultativitātes punktiem (2+2) atzīmējās Gustavs Māliņš, bet Kuldīgas rindās četri punkti (1+3) Ingmāra Lapčinska kontā. Turnīra tabulā kuldīdznieki atkāpušies uz piekto vietu, 11 spēlēs iekrājot 21 punktu.

Nākamo spēli FK Kuldīga/KNSS aizvadīs 13. janvārī, kad izbraukumā spēkosies ar FK Ozolnieki/JN vienību.