• + 371 63321942

FC “Nikers” pārtrauc “melno” sēriju un savā laukumā dramatiski apspēlē Madonas futbolistus

Panākumu “Optibet” Latvijas telpu futbola virslīgā izcīnījuši FC “Nikers” spēlētāji. Kuldīgas komanda savā laukumā ar 3:2 pieveica Madonas vienību, pārtraucot piecu zaudējumu sēriju.

21. janvāra duelī FC “Nikers” nācās parādīt īstu raksturu, jo pēc pirmā puslaika tablo vēstīja 0:2. Vispirms 15. minūtē viesus vadībā izvirzīja Klāvs Sveķis, bet 18. minūtē madoniešu pārsvaru dubultoja Reinis Zeps.

Tomēr Vitālija Voskāna trenētie futbolisti otrajās 20 minūtēs paveica lielisku darbu, ne tikai, sadeldējot deficītu, bet izraujot panākumu. Trīs minūšu intervālā Madonas komanda kapitulēja trīs reizes. Vispirms 31. minūtē Kristers Grundmanis panāca 1:2, bet 32. minūtē divreiz rezultatīvi sita Kristaps Jansons.

Kuldīgas komanda prata noturēt pārsvaru un svinēt dramatisku uzvaru. Turnīra tabulā FC “Nikers” ierindojas sestajā vietā. Kuldīdznieki 12 mačos iekrājuši 15 punktus – piecas uzvaras un septiņi zaudējumi. Nākamo dueli FC “Nikers” aizvadīs 28. janvārī, kad Salaspilī spēkosies ar SK “Kengaroos”.