• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

Mājas sienas palīdz – Kuldīgas vieglatlētiem medaļām bagāts Latvijas jaunatnes čempionāts

3. un 4. februārī Kuldīgā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā, U14 un U16 vecuma grupās. Teicamu sniegumu uzrādīja vairāki Kuldīgas novada sporta skolas atlēti, kuri iepriecināja ar godalgām.

Par divkārtējo Latvijas čempioni, U16 grupā, kļuva sprintere Beāte Buka. Kuldīdzniece labākā bija gan 60, gan 200 metru sprintā. 60 metros B. Buka triumfēja ar 7.89 sekundēm, bet 200 metros talantīgā sportiste distanci veica 25.60 sekundēs.

Sudraba medaļas, U16 grupā, izcīnīja Kuldīgas novada sporta skolas kvarteti, kas sacentās 4x200 metru sprintā. Laura Balandina, Diāna Dzintara, Nikola Demčenko un Beāte Buka distanci veica vienā minūtē un 50.12 sekundēs, piekāpjoties tikai sporta skolai “Arkādija”, savukārt Maksimilians Brazovskis, Kārlis Rūķis, Niks Šēniņš un Jānis Rūķis uzrādīja vienu minūti un 42.80 sekundes.

Par Latvijas vicečempionu kļuva Justs Skuruls. U16 grupas trīssoļlēkšanas disciplīnā kuldīdznieks prata aizlēkt 11.30 metrus. Turpretim bronzas medaļu lodes grūšanā, U16 grupā, izcīnīja Alise Robežniece. KNSS audzēkne labākajā mēģinājumā lodi prata raidīt nedaudz aiz 11 metru atzīmes – 11.10.

Ceturto vietu 300 metru skrējienā, U14 grupā, ieguva Matiass Duburs, distanci pieveicot 45.36 sekundēs. Soli no goda pjedestāla 400 metru skrējienā, U16 grupā, palika Kārlis Rūķis. Kuldīdznieks distanci veica 56.28 sekundēs un ierindojās ceturtajā pozīcijā. Sesto vietu šajā disciplīnā izcīnīja Jānis Rūķis – 57.11 sekundes.

Sesto vietu 200 metru sprintā, U16 grupā, izcīnīja Nikola Demčenko, B finālā finišējot ar rezultātu 27.47 sekundes. Piekto un sesto vietu 200 metru sprintā U16 jauniešiem ieguva Jānis un Kārlis Rūķi. J. Rūķis uzrādīja 24.87 sekundes, savukārt K. Rūķis finišēja ar laiku 25.06 sekundes.

Lepojamies ar mūsu audzēkņiem un sakām paldies trenerēm Ilzei Stukulei, Ievai Skurulei, Zanei Andersonei, Sintijai Grišulei un trenerim Uģim Jocim!