• + 371 63321942

Uzvarām bagāti aizvadīti turnīri šahā!

26. decembrī, jaunatklātajā šaha klubā, norisinājās pirmās sacensības – A.Grandberga un J.Vilerta piemiņas turnīrs šahā un Kuldīgas novada čempionāts šahā. Kuldīgas novada čempionātā vairākas medaļas guva kuldīdznieki un Sporta skolas audzēkņi:

Sieviešu konkurencē 1. vietu izcīnīja Līva Vaivade, 2. vietā Ance Reiha, bet 3. vietu ieguva Nellija Jēkabsone. Vīriešu grupā zelta medaļu ieguva Klāvs Zītars, sudraba medaļa Valtam Vaivadam, savukārt bronzas godalgu izcīnīja Artūrs Feldmanis.

Paralēli norisinājās arī A.Grandberga un J.Vilerta piemiņas turnīrs šahā, kurā kopā startēja 42 dalībnieki. Turnīrā piedalījās šahisti no Rīgas, Liepājas, Bauskas, Ventspils, Tukuma, Ādažiem un, protams, Kuldīgas.

Sieviešu konkurencē: 1. vietu izcīnīja Līva Vaivade, 2. vietu ieguva Nellija Jēkabsone, trešajā vietā Ilze Burkevica.

Jauniešu grupā zelta medaļas Ancei Reihai (jauniete) un Raivo Šteinbergam (jaunietis).

Senioru balvu ieguva Jānis Isakovs (Ventspils).

27. decembrī norisinājās ‘’Ziemassvētku turnīrs šahā’’. Šogad turnīrā piedalījās ap 70 jauno šahistu no Rīgas, Talsiem, Ventspils, Liepājas un Kuldīgas.  Turnīrs norisinājās trīs grupās – 2., 3. sporta klases un 4. sporta klašu grupa un iesācēji.

Lieliski rezultāti Kuldīgas novada Sporta skolas jaunajiem šahistiem:

2. sporta klašu grupā: zelta medaļu izcīnīja Jānis Krūmiņš, bet sudraba medaļu Gustavs Blinds. Abi puiši izpildīja arī 1. sporta klasi. 10. vietu šajā grupā ieguva Bernards Grundmanis, 13. vietā ierindojās Miķelis Kārlis Šteinbergs.

Meiteņu konkurencē 1. vieta Esterei Fogelei.

3. sporta klašu grupa: 2. vietā Kristers Tidmanis, savukārt meiteņu ieskaitē 2. vietu izcīnīja Elīza Marisa Vītoliņa.

4. sporta klašu un iesācēju grupā: kopā startēja 28 dalībnieki. Sudraba godalgu ieguva Valters Sapiegs, 4. vietā Emīlija Pahre. Savukārt Mareks Druvaskalns izcīnīja visaugstāko vietu no iesācējiem!

Turnīra noslēgumā visi dalībnieki saņēma salduma balvu. Uzvarētāji tika apbalvoti ar kausu, medaļu un diplomu!