• + 371 63321942

Septītā uzvara kabatā - asā duelī FK Kuldīga/KNSS apspēlē Ķekavas “Bulldogs”

Septīto uzvaru Latvijas 1. līgas florbola čempionātā izcīnījuši FK Kuldīga/KNSS florbolisti, kuri izbraukumā, asā cīņā, ar 6:5 pieveica Ķekavas “Bulldogs” vienību.

Lai gan kuldīdznieki neveiksmīgi uzsāka spēli, ielaižot vārtus ceturtajā minūtē, tomēr tika parādīts raksturs un FK Kuldīga/KNSS līdz perioda beigām prata gūt trīs bezatbildes vārtus. Divreiz ar rezultatīvu metienu izcēlās Svens Lapčinskis, bet vienu vārtus pievienoja Niklāvs Ērcītis.

Arī otrajā periodā FK Kuldīga/KNSS turpināja uzņemto tempu, vēl divas reizes pārspējot Ķekavas vārtu vīru Andreju Zeltiņu. Ar vārtu guvumiem atzīmējās Rūdolfs Ķīvītis un Linards Vimbsons. Ķekavnieki relatīvi ātri atbildēja, jo 35. minūtē 2:5 panāca Mārtiņš Hertmanis. Līdz perioda beigām komandas vēl apmainījās ar rezultatīviem metieniem. Linards Vimbsons guva savus otros vārtus duelī, bet 3:6 uz tablo uzstādīja Kristers Elksnis.

Visai nervozs izvērtās trešais periods, jo “Bulldogs” vienība prata gūt divus vārtus. Precīzi meta Martins Brazovskis un Mārtiņš Hertmanis, atjaunojot dueļa intrigu un panākot 5:6. Pamatlaika pēdējā minūtē Tomam Grinkevičam bija iespēja pielikt punktu Kuldīgas komandas uzvarai, taču soda metiens netika realizēts. Duelis bija ļoti emocionāls un karstasinīgs, jo abas komandas kopumā nopelnīja 22 soda minūtes.

Uzvarētāju rindās ar trim rezultativitātes punktiem atzīmējās Svens Lapčinskis (2+1) un Niklāvs Ērcītis (1+2). Savukārt Ķekavas “Bulldogs” vienībā trīs punkti (0+3) Raivo Simsona kontā.

Astoņās spēlēs kuldīdznieki izcīnījuši septiņas uzvaras, kas ar 20 punktiem dod pirmo vietu Rietumu konferencē. Savukārt visā 1. līgā – otrā pozīcija. Nākamo dueli Kuldīgas vienība aizvadīs 3. decembrī, kad savu skatītāju priekšā plkst. 18.00 uzņems FK “Kurši”/FSS komandu.