• + 371 63321942

Kuldīgas novada sporta skolas vieglatlētiem medaļas savu skatītāju priekšā

16. novembrī norisinājās Kuldīgas novada sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā, U14 grupā. Sacensībās, kuras pulcēja vairāk nekā 200 dalībnieku, lieliskus rezultātus uzrādīja KNSS audzēkņi, iegūstot visa kaluma medaļas.

Zelta medaļas Kuldīgas novada sporta skolas komanda izcīnīja 4x200 metru stafetē. KNSS kvartets (Matiass Duburs, Harijs Munkevics, Kurts Žvīgurs un Dāvis Leimanis) distanci izskrēja divās minūtēs un 5.84 sekundēs.

Sudraba un bronzas medaļas KNSS audzēknes ieguva 4x200 metru stafetē meitenēm. Sudrabs KNSS pirmajai komandai (Elīza Elizabete Skuška, Elīza Prūse, Liene Blumberga, Helēna Jūrmale), kuras distanci veica divās minūtēs un 10.3 sekundēs, bet bronza KNSS otrajam kvartetam (Annija Gakina, Lelde Ratniece, Luīze Buka, Elza Šēnberga) – divas minūtes un 10.36 sekundes.

Sudraba medaļu 60 metru sprintā izcīnīja Dāvis Leimanis, kurš finālskrējienā uzrādīja 8.67 sekundes ātru laiku. Tāpat sudraba godalgu D. Leimanis izcīnīja 300 metru skrējienā, finišu šķērsojot 45.61 sekundēs.

Savukārt 1000 metru skrējienā uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Matiass Duburs, kurš piecus Kuldīgas vieglatlētikas manēžas apļus izskrēja trīs minūtēs un 26.62 sekundēs. Turpretim 1000 metros meitenēm sudraba medaļu izcīnīja Elīza Prūse, finišējot ar laiku trīs minūtes un 41.61 sekundes. Bronzas medaļu 300 metru skrējienā meitenēm ieguva Helēna Jūrmale, kura distanci veica 48.09 sekundēs.

Ar uzrādītajiem rezultātiem D. Leimanis (60 un 300 metros), M. Duburs (60 un 1000 metros), H. Jūrmale (60 un 300 metros), E. Prūse (1000 metros) izcīnījuši tiesības startēt Latvijas U14 čempionātā.

Priecājamies par audzēkņu rezultātiem un sakām paldies treneriem Uģim Jocim, Sintijai Grišulei, Ilzei Stukulei un Zanei Andersonei!