• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

Jaunie šahisti iepriecina ar rezultātiem Olaines šaha svētkos

26. novembrī norisinājās Olaines šaha svētki bērniem, kur piedalījās un vairākas godalgas izcīnīja arī Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi.

Turnīru sadalīja divās grupās – A un B grupā. A grupā spēkojās pirmās un otrās sporta klases šahisti, bet B grupā cīnījās trešās un ceturtās sporta klases spēlētāji.

A grupas kopvērtējumā, 59 dalībnieku konkurencē, bronzas medaļu izcīnīja kuldīdznieks Raivo Šteinbergs, kurš savās partijās iekrāja sešus punktus. Tikmēr meiteņu ieskaitē sudraba medaļu ieguva Ance Reiha. Talantīgā šahiste savās partijās nopelnīja piecus punktus, kopvērtējumā ierindojoties 12. pozīcijā.

Tikmēr B grupas kopvērtējumā par vicečempionu kļuva Gustavs Blinds. 64 jauno šahistu konkurencē kuldīdznieks iekrāja septiņus punktus, papildu rādītājā tikai par puspunktu piekāpjoties uzvarētājam Rafaelam Blūmiņam.

Priecājamies par mūsu sportistu sasniegumiem un sakām paldies treneriem Gunāram Gertneram un Viktoram Šteinbergam!