• + 371 63321942

Medaļas un uzvarētāji sadalīti Kuldīgas novada atklātajā čempionātā šahā

3. decembrī, Kuldīgas vieglatlētikas manēžā, norisinājās novada atklātais čempionāts šahā, kurā sacentās 34 dalībnieki.

Kopvērtējumā čempiontitulu izcīnīja ventspilnieks Jānis Isakovs, kurš savās partijās iekrāja sešus punktus, bet sudraba medaļa kuldīdzniekam Artūram Feldmanim. Kuldīgas sportists arīdzan izcīnīja sešus punktus, tomēr uzvarētājam piekāpās papildu rādītājos. Savukārt bronzas medaļu ieguva Mārtiņš Liepiņš no Slampes.

Savukārt sieviešu konkurencē labākā bija kuldīdzniece Ilze Burkevica, kura izcīnīja 4,5 punktus, sudrabs Nellijai Jēkabsonei (4,5 punkti), bet bronza Ancei Reihai (četri punkti). Attiecīgi par Kuldīgas novada čempioniem kronēja Artūru Feldmani un Ilzi Burkevicu.

Savukārt par turnīra labāko jauno spēlētāju atzina Markusu Apenīti (pieci punkti un sestā vieta kopvērtējumā), bet labākās jaunietes balva tika Elīzai Marisai Vītoliņai (divi punkti un 27. pozīcija kopvērtējumā). Turpretim par čempionāta meistarīgāko senioru šahistu atzina Viktoru Šteinbergu, kurš savās partijās iekrāja 4,5 punktus un izcīnīja devīto vietu kopvērtējumā.