• + 371 63321942

Kuldīgas vieglatlētiem lieliska pieredze un godalgas sacensībās Talsos

9. decembrī norisinājās Talsu novada sporta skolas rīkotās sacensības vieglatlētikā. Tajās sacentās U18 un U20 vecuma grupas sportisti. Lieliskus rezultātus uzrādīja arī Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi.

Zelta medaļu 60 metru sprintā, U20 grupā, izcīnīja Kristīne Dubure, kura finālskrējienā uzrādīja laiku 8.40 sekundes. Vēl K. Dubure ieguva sudraba godalgu lodes grūšanā, labākajā mēģinājumā uzrādot deviņus metrus tālu raidījumu.

Lielisku sniegumu trīssoļlēkšanas disciplīnā, U18 grupā, nodemonstrēja Keita Jēkabsone, kura aizlēca 11.19 metrus un izcīnīja sudraba medaļu. Tikmēr bronzas medaļa vēl vienai kuldīdzniecei Katei Krauzei (10.16 metri). Savukārt bronza U20 grupā šajā disciplīnā Katrīnai Munkevicai (9.25 metri).

Sudraba medaļu 60 metru barjerskrējienā, U18 grupā, ieguva Aleksandrs Vaskops. Kuldīdznieks finišu šķērsoja pēc 9.19 sekundēm. Otro vietu A. Vaskops izcīnīja arī augstlēkšanas sektorā, kur pārvarēja 1.75 metrus augsto latiņu. Tikmēr šajā disciplīnā bronza citam KNSS audzēknim – Aleksim Prūsim (1.65 metri).

Divas medaļas KNSS audzēkņi izcīnīja arī U18 grupas trīssoļlēkšanas sacensībās. Pie sudraba medaļas tika Kristens Viļums (10.96 metri), bet bronzas godalgu ieguva Justs Skuruls (10.71 metri).

Priecājamies par audzēkņu panākumiem un sakām paldies trenerēm Ievai Skurulei un Ilzei Stukulei.