Volejbols

Kuldīgas novada Sporta skolas volejbola nodaļa dibināta 1954. gadā. 

Volejbola nodaļas pirmais treneris bija Visvaldis Vilce. Par treneriem volejbolā strādājuši Rasma Zeberliņa (49 gadu darba stāžs, no 1962.-2011.gadam), Voldemārs Gailis, Ilmārs Juriks, Jūlijs Gertners, Haralds Gornostajs, Sarmīte Belševica, Ira Bredovska, Gunārs Skudra, Aldis Krūklis, Aigars Birzulis, Ineta Megne, Vega Kūma, Sandra Budkēviča, Indulis Laškovs, Andris Šmēdiņš, Nauris Sokolovskis. Patreiz nodaļā strādā Rudīte Kronlaka, Ieva Ņečiporuka, Inita Šneidere, Agnese Megne, Elva Andersone, Zigmunds Milzarājs, Ainars Zankovskis, Vijārs Švānbergs, Jānis Jerumanis.

Valsts izlašu komandās spēlējuši Irēna Aksjonova-Antone, Ilonda Strazda-Mežiņa, Valda Šmēdiņa-Kļaviņa, Jana Burtniece, Spodra Līdaka-Martinelli, Mirdza Ābola-Treija, Rasma Eida-Zeberliņa, Ligita Berga-Nelsone, Māris Palms, Dainis Kalniņš, Andris Šmēdiņš, Aivis Eida, Andris Krūmiņš, Inga Vētra, Līga Mūrniece, Liene Leimane, Toms Šmēdiņš, Jānis Šmēdiņš, Zane Svēte, Agnese Megne, Ingrīda Zauere, Kitija Megne, Krista Kraskura, Elīna Kronlaka, Kaspars Gertners, Dāvis Andersons, Raivo Dabiņš, Andis Maksimovs, Sandris Gulbis, Gatis Abersons, Toms Veldre, Ieva Šneidere, Linda Jakobsone, Māris Lancmanis.

Patreiz jaunatnes izlašu sastāvos iekļauti Paula Nikola Ņečiporuka, Anija Jurdža, Agija Ankevica, Rūta Linde, Petra Ņečiporuka, Mārtiņš Gecs, Kristaps Šmits, Kristers Vēzis, Jānis Jansons, Nils Alencevičs.

2015. gadā notika 50.starptautiskais turnīrs "Kurzemes kauss" ar Igaunijas, Lietuvas un Latvijas sporta skolu un klubu komandu piedalīšanos. Jau vairāk kā 20 gadus notiek "Ziemassvētku turnīrs" volejbolā ģimeņu komandām.

Treneri

inita sneidere2

Inita Šneidere
Tālruņa numurs: 29555220
E-pasts: sneidereinita@inbox.lv

IevaBenefeldejsportalaureaats2015 499

Rudīte Kronlaka
Tālruņa numurs: 29109065
E-pasts: dome@skrunda.lv

agnese megne

Agnese Megne
Tālruņa numurs: 26628217
E-pasts: megne.agnese88@inbox.lv

12512510 1704814139750941 7464916565078094897 n

Ieva Ņečiporuka
Tālruņa numurs: 26499513
E-pasts: nikeieva@inbox.lv

12650951 1227540687280523 1239497365598153828 n

Jānis Jerumanis
Tālruņa numurs: 27872449
E-pasts: janisjerumanis@inbox.lv

IevaBenefeldejsportalaureaats2015 495

Zigmunds Milzarājs
Tālruņa numurs: 26550905
E-pasts: milzis67@inbox.lv

IevaBenefeldejsportalaureaats2015 497

Vijārs Švānbergs
Tālruņa numurs: 29781752
E-pasts:v.svanbergs@inbox.lv

IevaBenefeldejsportalaureaats2015 507

 Ainārs Zankovskis
Tālruņa numurs: 26475110
E-pasts:azanko@inbox.lv

photo silhouette3

Elva Andersone
Tālruņa numurs: 26140591
E-pasts: elva.andersone@gmail.com

Sacensību nolikumi un rezultāti

10.Baltijas čempionāts volejbolā sporta skolu/klubu komandām

2000./jaun. g. dzim. meitenēm

SPĒĻU KALENDĀRS

  A grupa Kuldīgas NSS halle 1.laukums:

Nr.

Komanda

1.

LAT 1 - Daugavpils BJSS

2.

LTU 2 – Kelme Sport School

3.

LAT 3 – Kuldīgas NSS

4.

EST 4 – Parnu Sports School

 

Datums

Laiks

Komanda

Komanda

28.04.

13.00

Daugavpils BJSS

Parnu Sports School

28.04.

14.30

Kelme Sports School

Kuldīgas NSS

28.04.

17.00

Parnu Sports School

Kuldīgas NSS

28.04.

18.30

Daugavpils BJSS

Kelme Sports School

29.04.

11.00

Kelme Sports School

Parnu Sports School

29.04.

12.30

Kuldīgas NSS

Daugavpils BJSS

B grupa Kuldīgas NSS halle 2.laukums:

Nr.

Komanda

1.

LTU 1 – Kaunas SS ‘’Startas’’

2.

EST 2 – Salva/Kaarsilla Tartu

3.

LTU 3 – Vilnius SS ‘’Tauras’’

4.

LAT 4 – Rīgas VS 2 (K.T.)

 

Datums

Laiks

Komanda

Komanda

28.04.

13.00

Kaunas SS ‘’Startas’’

Rīgas VS 2 (K.T.)

28.04.

14.30

Salva/Kaarsilla Tartu

Vilnius SS ‘’Tauras’’

28.04.

17.00

Rīgas VS 2 (K.T.)

Vilnius SS ‘’Tauras’’

28.04.

18.30

Kaunas SS ‘’Startas’’

Salva / Kaarsilla Tartu

29.04.

11.00

Salva/Kaarsilla Tartu

Rīgas VS 2 (K.T.)

29.04.

12.30

Vilnius SS ‘’Tauras’’

Kaunas SS ‘’Startas’’

C grupa Kuldīgas NSS Sporta namā:

Nr.

Komanda

1.

EST 1 – SC Tats Tallinn

2.

LAT 2 – Rīgas VS 1 (N.L.)

3.

EST 3 – Rakvere Sports School

4.

LTU 4 – Jonava KKSC

 

Datums

Laiks

Komanda

Komanda

28.04.

13.00

SC Tats Tallinn

Jonava KKSC

28.04.

14.30

Rīgas VS 1 (N.L.)

Rakvere Sports School

28.04.

17.00

Jonava KKSC

Rakvere Sports School

28.04.

18.30

SC Tats Tallinn

Rīgas VS 1 (N.L.)

29.04.

11.00

Rīgas VS 1 (N.L.)

Jonava KKSC

29.04.

12.30

Rakvere Sports School

SC Tats Tallinn

51. starptautiskais turnīrs volejbolā "Kurzemes kauss"