• + 371 63321942

Sacensību gars un pozitīvas emocijas – par uzvarām un jauniem rezultātiem cīnās U12 grupas jaunie vieglatlēti!

Vakar, Kuldīgas vieglatlētikas manēžā, norisinājās Kurzemes sporta skolu draudzības sacensības vieglatlētikā U12 grupā.  Sacensībās, kuras pulcēja ap 140 dalībnieku, lieliski rezultāti arī mūsu audzēkņiem!

200m skrējienā 3.vietu izcīnīja Undīne Cīrule /34.76/, 4. vietā Loreta Krūmiņa /34.88/, bet 5. vietā ierindojās Rebeka Marija Bādere /34.91/.

WhatsApp Image 2024 02 22 at 12.43.34

Savukārt puišu konkurencē šajā disciplīnā – 1. vieta Gustavam Vītoliņam /31.66/.

WhatsApp Image 2024 02 22 at 11.26.27

600m skrējienā 3. vietā Rihards Cepurīte /2:14.40/, 4. vieta Matīsam Neimanim /2.17.84/ un 5. vietā Kristaps Cickovskis /2.20.13/

WhatsApp Image 2024 02 22 at 11.26.27 1

Spraiga cīņa izvērtās 4x200m stafetēs – meiteņu konkurencē 2. vietu izdevās izcīnīt Kuldīgas 2. komandai (Made Druvaskalna, Loreta Krūmiņa, Keita Bekere, Emīlija Grečka), savukārt Kuldīgas 1.komanda finišēja piektajā pozīcijā - (Agate Lapiņa, Gabriela Jēkabsone, Marta Valkovska, Rebeka Marija Bādere).

WhatsApp Image 2024 02 22 at 11.26.26 1

3. vietu izcīnīja mūsu puišu komanda – Kuldīgas 2. komanda, kurā startēja Gustavs Vītoliņš, Tomass Duburs, Ansis Šķuburs un Rihards Cepurītis.