• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

Dubultuzvaras un jauni personīgie rezultāti - aizvadīts Latvijas čempionāts U14 un U16 vecuma grupu jauniešiem

29. un 30. jūnijā, Jelgavā, Jāņa Lūša stadionā notika 2023. gada Latvijas čempionāts U14 un U16 vecuma grupu jauniešiem.  Čempionātā startēja arī mūsu, Kuldīgas Sporta skolas, audzēkņi. Kā jau sezonas svarīgākajās sacensībās, Latvijas čempionātā, rezultātu līmenis bija iepriecinošs. Dubultuzvaras, jauni personīgie rezultāti, gandarījums un prieks par paveikto!

U16 grupas rezultāti –

Izcili veicās Beātei Bukai, kura uzstādīja jaunus personīgo rekordus un izcīnīja dubultuzvaras - čempione 100m skrējienā /12.22/ un čempione 200m skrējienā /24.98/

Zelta medaļa lodes grūšanā Alisei Robežniecei, kura lodi raidīja 11.83m tālu, Alisei jauns personīgais rezultāts diska mešanā un uzvara izcīnīta arī šajā disciplīnā, /36.95m/

6. vietu 100m skrējienā ieguvusi Nikola Demčenko, /12.84/, savukārt 200m skrējienā izcīnīta 4. vieta, /26.60/

6. vietu 100m skrējienā, zēnu grupā izcīnīja Jānis Rūķis, /12.06/, 200m skrējienā Jānim 5. vieta, /24.92/

300m barjerās 5. vietu ieguva Maksimilians Brazovskis, /43,79/

Sudraba medaļa 100+200+300+400m stafetē Kuldīgas meiteņu komandai (Beāte Buka, Dārta Šenhofa, Nikola Demčenko, Diāna Dzintara), /2:25.43/

4x100m stafetē 4. vietā ierindojās Kuldīgas meitenes (Ksenija Kairiša, Nikola Demčenko, Elza Ivanovska, Beāte Buka), /51.60/, bet zēnu komanda izcīnīja 5. vietu (Gustavs Gluškovs, Kārlis Rūķis, Maksimilians Brazovskis, Jānis Rūķis), /48.58/

Trīssoļlēkšanas disciplīnā ar rezultātu 11.16m, 6.vietu izcīnīja Justs Skuruls

Šķēpa mešanā 5. vietu izcīnīja Nellija Jēkabsone, /38.18/

U14 grupas rezultāti –

300m skrējienā 3. vieta Dāvim Leimanim, /41.60/

4x100m stafetē Kuldīgas zēnu komandai izdevās izcīnīt 3. vietu (Martins Lode, Matiass Duburs, Kurts Žvīgurs, Dāvis Leimanis), /53.35/, savukārt meitenes ierindojās 7. vietā (Lelde Ratniece, Helēna Jūrmale, Elīza Prūse, Liene Blumberga), /55.50/