• + 371 63321942

Kuldīgas vieglatlētiem veiksmīgs starts Ugālē

5. janvārī Ugālē norisinājās Ventspils novada bērnu un jaunatnes sporta skolas rīkotās vieglatlētikas sacensības. Tajās startēja U16 grupas sportisti, to skaitā Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi.

Zelta medaļu 60 metru sprintā izcīnīja Kārlis Rūķis. Kuldīdznieks finālskrējienā finišēja ar laiku 7.80 sekundes, bet bronza citam KNSS audzēknim Nikam Šēniņam (8.16 sekundes). Tikmēr meitenēm šajā disciplīnā triumfēja Nikola Demčenko, uzrādot 8.08 sekundes. Zelta medaļu lodes grūšanas disciplīnā izcīnīja kuldīdzniece Alise Robežniece, kura labākajā mēģinājumā lodi prata raidīt 10.48 metrus tālu.

Dubultuzvaru Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi ieguva 400 metru skrējienā zēniem. Zelta medaļu kaklā karināja Kārlis Rūķis (1:00.85), bet sudrabs Nikam Šēniņam (1:02.42). Tikmēr šajā disciplīnā meitenēm viss goda pjedestāls kuldīdzniecēm. Uzvara Nikolai Demčenko (1:07.25), sudrabs Diānai Dzintarai (1:09.49), bet bronza Annai Tilgalei (1:12.10).

Vēl vienu dubultuzvaru KNSS sportisti svinēja 60 metru barjerskrējienā, kurā labākais bija Maksimilians Brazovskis (9.87 sekundes), bet sudraba medaļu izcīnīja Olivers Reboks (10.04 sekundes).

Lepojamies ar mūsu audzēkņiem un sakām paldies treneriem Ilzei Stukulei, Ievai Skurulei, Sintijai Grišulei, Zanei Andersonei un Uģim Jocim!