• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

VK Kuldīga/KNSS smaga piecu setu uzvara pār VK Jelgava

12. februārī “Optibet” Latvijas volejbola čempionātā maču aizvadīja VK Kuldīga/KNSS, kas savā laukumā uzņēma Jelgavas volejbolistus. Dramatiskā piecu setu cīņa ar 3-2 (25:19; 23:25; 18:25; 25:19; 15:11) triumfēja kuldīdznieki.

Maču komfortabli uzsāka VK Kuldīga/KNSS, kas pirmā seta vidū ieguva septiņu pārsvaru. Arī seta otrajā daļā mājinieki darbojās pārliecinoši, tiekot pie uzvaras setā ar 25:19.

Ļoti spraigs izvērtās otrais sets. Pie rezultāta 13:20 kuldīdznieki prata parādīt raksturu un izlīdzināt rezultātu 23:23. Diemžēl spēka mājiniekiem pietrūka un aizraujošā galotnē piedzīvota neveiksme – 23:25. Pagalam neveiksmīgs mājiniekiem bija trešais sets. Vairākkārt jelgavniekiem bija astoņu punktu pārsvars, ko viesi prata likumsakarīgi novest līdz galam – 18:25.

VK Kuldīga/KNSS sasparojās un parādīja lielisku komandas garu ceturtajā setā. Sets ritēja punkts punktā, taču seta izskaņā mājinieki veica izšķirošo izrāvienu, uzvarot to ar 25:19.

Mača uzvarētājs noskaidrojās izšķirošajā, piektajā setā. Setu ļoti pārliecinoši uzsāka VK Kuldīga/KNSS, kas bija uz viļņa no ceturtā seta. Vienubrīd mājiniekiem bija pat septiņu punktu pārsvars (11:4), tomēr beigās svinēts panākums setā ar 15:11 un duelī ar 3-2.

Diemžēl detalizēta statistika ar punktu guvējiem mačam nav pieejama. Turnīra tabulā VK Kuldīga/KNSS šobrīd ieņem sesto vietu, 13 spēlēs tiekot pie piecām uzvarām. Pamatturnīra noslēdzošo dueli kuldīdznieki aizvadīs 18. februārī, kad izbraukumā spēkosies ar Ventspils volejbolistiem.