• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

Kuldīgas novada sporta skola aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālistu

Kuldīgas novada pašvaldības izglītības iestāde Kuldīgas novada sporta skola, reģ. Nr.90000035590, aicina darbā Sabiedrisko attiecību speciālistu.

Galvenie darba pienākumi:

  1. pārvaldīt Kuldīgas novada sporta skolas kontus sociālajos tīklos (Facebook, Instagram, Twitter, TikTok, u.c), mērķtiecīgi veidot to saturu un vizuālo noformējumu, sekmēt sekotāju piesaisti;
  2. pārvaldīt oficiālās Kuldīgas novada sporta skolas tīmekļa vietnes kuldigasports.lv administrēšanu, informācijas aktualizēšanu, satura (tekstuālā un grafiskā) veidošanu un apstrādi. Iesaistīties vietnes attīstības nodrošināšanā un koordinēšanā, virzīšanā sociālajos tīklos;
  3. nodrošināt aktuālās informācijas par Kuldīgas novada sporta skolas darbu, pasākumiem, sacensībām un citiem jautājumiem, apkopošanu un sagatavošanu publicēšanai iestādes komunikācijas kanālos un izsūtīšanai plašsaziņas līdzekļiem;
  4. nodrošināt fotografēšanu Kuldīgas novada sporta skolas rīkotajos pasākumos, fotogrāfiju digitālo apstrādi un publicēšanu iestādes komunikācijas kanālos;
  5. sadarboties ar plašsaziņas līdzekļiem;
  6. piedalīties preses konferenču, prezentāciju, īpašu pasākumu (atklāšanas ceremoniju, gadadienu svinību, apbalvošanas sarīkojumu, delegāciju vizīšu u.c.) organizēšanā;
  7. gatavot mārketinga materiālu vizuālo un tekstuālo noformējumu, organizēt to izstrādi un izgatavošanu.

Prasības pretendentiem:

  1. augstākā izglītība tiks uzskatīta par priekšrocību (vēlams, sabiedrisko attiecību jomā, humanitārajās vai sociālajās zinātnēs);
  2. teicamas latviešu literārās valodas zināšanas;
  3. angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī;
  4. teicamas datora lietošanas prasmes;
  5. izpratne par izglītības iestādes Kuldīgas novada sporta skola funkcijām, ārējiem un iekšējiem normatīvajiem aktiem, sabiedriskajām attiecībām, žurnālistiku, fotografēšanu, sociālajiem tīkliem, tīmekļa vietnes uzbūvi un dizainu;
  6. Ļoti labas komunikācijas un saskarsmes prasmes;
  7. Vēlama darba pieredze sabiedrisko attiecību jomā vismaz viens gads;
  8. Fotografēšanas un fotogrāfiju apstrādes prasmes;
  9. Prezentācijas prasmes;
  10. Vēlme iesaistīties publiskos pasākumos un tos atspoguļot sociālo tīklu kontos.

Mēs piedāvājam:

  1. interesantu, dinamisku un atbildīgu pilnas slodzes darbu Kuldīgas novada sporta skolā uz nenoteiktu laiku;
  2. atalgojumu no EUR 971 līdz EUR 1110 bruto mēnesī;
  3. Veselības apdrošināšanas polisi pēc pirmā darba gada.

Konkursa pretendentiem jāiesniedz:

  1. motivēts pieteikums, nepārsniedzot vienu A4 lapu;
  2. dzīves un iepriekšējās darba un profesionālās prakses pieredzes apraksts (CV);
  3. izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas.

Dokumentus lūdzam iesniegt Kuldīgas novada sporta skolas administrācijai (Dzirnavu ielā 13, Kuldīgā) vai elektroniski, rakstot e-pasta vēstuli sporta.skola@KULDIGA.LV līdz 2023. gada 24. februāra plkst. 17.00. Informācija pa tālr. 63321944.