• + 371 63321942

FC “Nikers” Latvijas kausa astotdaļfinālā apspēlē Talsu futbolistus

Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā iekļuvuši FC “Nikers” telpu futbolisti, kuri izbraukumā, smagā cīņā, ar 3:2 pieveica FC Talsi vienību.

Pirmais astotdaļfināla mača puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, bet otrajās 20 minūtēs risinājās spraiga cīņa. 23. minūtē Talsu komandu vadībā izvirzīja Lauris Rezgals-Kalpmanis. Kuldīdznieki gan 29. minūtē prata atbildēt. Kristaps Jansons rezultatīvi noslēdza teicamu FC “Nikers” kombināciju.

FC “Nikers” prata vēl divas reizes pārspēt Talsu vārtsargu, divreiz izceļoties Mārcim Červoņikovam. Futbolists precīzi sita 34. un 37. minūtē. Talsinieki nepadevās un ar lieliem spēkiem devās uz priekšu, kas nesa augļus. 39. minūtē Kārlis Paegle deficītu samazināja, taču kuldīdznieki prata nosargāt grūtu uzvaru.

Ceturtdaļfinālā Kuldīgas komanda spēkosies ar TFK “Lats” vienību. Duelis plānots 25. februārī plkst. 14.00 Kuldīgas sporta hallē. Latvijas kausa pusfināla cīņas paredzētas martā, bet finālspēle 10. aprīlī norisināsies Jēkabpilī.