• + 371 63321942

Kuldīgas vieglatlētiem medaļām bagātas sacensības Talsos un Klaipēdā

25. novembrī Kuldīgas novada sporta skolas vieglatlēti piedalījās Talsu novada sporta skolas atklātajās sacensībās, U14 grupā, savukārt 25. un 26. novembrī KNSS audzēkņi izgāja uz starta “Klaipēdas manēžās kausā”.

Sacensībās Talsos KNSS audzēkņi kopumā ieguva četras godalgas. 60 metru sprintā kuldīdzniekiem trīs godalgas. Zēniem sudraba medaļu izcīnīja Dāvis Leimanis (8.65 sekundes), bet bronza Matiasam Duburam (8.68 sekundes). Savukārt meiteņu ieskaitē sudraba godalga Elzai Šēnbergai (8.99 sekundes). Tikmēr bronzu tāllēkšanā ieguva D. Leimanis, kurš labākajā mēģinājumā uzrādīja 4.38 metrus tālu lēcienu.

Medaļām bagātākas Kuldīgas novada sporta skolas vieglatlētiem bija sacensības Lietuvas pilsētā Klaipēdā. Tajās kuldīdznieki ieguva deviņas godalgas.

2007. un 2008. dzimšanas gadu ieskaitē zelts Beātei Bukai, kura bija visātrākā 200 metru skrējienā (25.83 sekundes). Bet 60 metru sprintā B. Buka izcīnīja sudraba godalgu (8.07 sekundes). Par uzvarētāju trīssoļlēkšanas disciplīnā kronēja Kristenu Viļumu, kurš labākajā mēģinājumā aizlēca 12.24 metrus.

Bronzas godalgu augstlēkšanā izcīnīja Aleksandrs Vaskops, kurš pārvarēja 1.75 metrus augsto latiņu. Divas bronzas medaļas izcīnīja Keita Jēkabsone – tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā. Tāllēkšanas disciplīnā kuldīdzniece aizlēca 5.07 metrus, savukārt trīssoļlēkšanā – 11.05 metrus.

Soli no medaļas, ceturtajā vietā, palika Nikola Demčenko, kura 200 metru sprintu veica 27.63 sekundēs. Tikmēr ceturtā pozīcija tāllēkšanā K. Viļumam (5.59 metri), bet ceturtā vieta 60 metru barjerskrējienā A. Vaskopam – 9.06 sekundes.

Savukārt 2005. un 2006. gadā dzimušo sportistu ieskaitē divas bronzas godalgas izcīnīja Sanija Robežniece, kura kāpa uz goda pjedestāla 60 metru barjerskrējienā (9.47 sekundes) un 200 metru sprintā (27.49 sekundes).

Bronzas godalgas ieguva Kuldīgas novada sporta skolas meiteņu kvartets (Sanija Robežniece, Kristīne Dubure, Nikola Demčenko, Beāte Buka), piedaloties 4x200 metru stafetē. Mūsu meitenes distanci veica vienā minūtē un 49.60 sekundēs.

Ceturto vietu lodes grūšanās sektorā ieguva K. Dubure, kura labākajā mēģinājumā uzrādīja 11.22 metrus, bet soli no medaļas trīssoļlēkšanā palika Kate Krauze – 9.92 metri. Sesto vietu 200 metru sprintā izcīnīja Nikola Bērziņa (28.16 sekundes).

Lepojamies ar mūsu audzēkņiem un sakām paldies treneriem Uģim Jocim, Ilzei Stukulei, Aijai Lancmanei un Zanei Andersonei!