• + 371 63321942

Kuldīgas jaunajiem šahistiem godalgas turnīrā Liepājā

16. novembrī norisinājās Liepājas kompleksās sporta skolas rīkotais turnīrs šahā. Tajā vairākas godalgas izcīnīja Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi.

Ceturto sporta klašu grupā sudraba medaļu izcīnīja Kristers Tīdmanis, kurš savās partijās ieguva 5,5 punktus. Tāpat K. Tīdmanis izpildīja trešo sporta klasi šahā. Savukārt trešo sporta klašu grupā otro vietu izcīnīja Gustavs Blinds, kurš savās partijās iekrāja piecus punktus. Visā turnīrā G. Blindam bronzas medaļa.

Tikmēr meiteņu grupā visu goda pjedestālu ieņēma KNSS audzēknes. Uzvara Aleksai Gribustei (četri punkti), sudrabs Emīlijai Dabrai (četri punkti), bet bronzas medaļa Diānai Diedišķei (2,5 punkti).

Sveicam audzēkņus un sakām paldies treneriem Gunāram Gertneram un Viktoram Šteinbergam!