• + 371 63321942

FC “Nikers” parāda raksturu un tiek pie ceturtā panākuma pēc kārtas

Ceturto panākumu pēc kārtas Latvijas telpu futbola virslīgā izcīnījuši FC “Nikers” futbolisti, kas, 12. novembrī, savā laukumā ar 3:2 pieveica SK “Kengaroos” vienību. Ar diviem rezultatīviem sitieniem mājinieku rindās atzīmējās kuldīdznieks Uģis Moncevičs.

Kuldīgas komanda dueli uzsāka neveiksmīgi, jo “Kengaroos” vienību 13. minūtē vadībā izvirzīja Renārs Zīmelis. Līdz puslaika beigām rezultāts palika nemainīgs, atpūtā dodoties ar viesu pārsvaru.

Kuldīdznieki mačā prata parādīt lielisku cīņassparu un raksturu. 23. minūtē Uģis Moncevičs pārspēja “Kengaroos” vārtu vīru Kasparu Sondoru, bet divas minūtes vēlāk Artūrs Šternbergs lika gavilēt Kuldīgas sporta hallē sanākušajiem faniem, izvirzot vadībā jau FC “Nikers” vienību.

Mača scenārijs vēl nebija pilnībā pabeigts. 31. minūtē Ņikita Uhovs panāca izlīdzinājumu, tomēr 33. minūtē savus otros vārtus duelī guva Uģis Moncevičs, izraujot kuldīdzniekiem teicamu uzvaru.

FC “Nikers” prata izcīnīt ceturto panākumu pēc kārtas, kas šobrīd FC “Nikers” dod virslīgas vicelīderes godu. Kuldīgas komanda sešos dueļos iekrājusi 12 punktus. Nākamo maču FC “Nikers” aizvadīs 19. novembrī, kad izbraukumā spēkosies ar Jēkabpils “Lūši”/Ošukalns vienību.