• + 371 63321942

VK Kuldīga/KNSS ar zaudējumu Augšdaugavas volejbolistiem noslēdz Latvijas čempionāta pirmo apli

3. decembrī maču “Optibet” Latvijas volejbola čempionātā aizvadīja VK Kuldīga/KNSS, kas savā laukumā ar 0-3 (15:25; 23:25; 19:25) atzina Augšdaugavas volejbolistu pārākumu. Pēc pirmā turnīra apļa kuldīdznieki ierindojas piektajā vietā.

Ļoti neveiksmīgs kuldīdzniekiem padevās pirmais sets, kur nācās pārliecinoši piekāpties pretiniekiem – 15:25. Tomēr krietni līdzvērtīgāks bija otrais sets. Seta vidū mājinieki bija ieguvuši trīs punktu pārsvaru – 14:11, bet viesi no Daugavpils prata deficītu sadeldēt. Skatītājus Kuldīgas hallē iepriecināja spraigās seta beigas. Tablo vēstīja 19:19 un komandas apmainījās ar vairākām veiksmīgām darbībām. Tomēr pie Augšdaugavas vienības vadības, 24:23, kļūdu servē pieļāva Toms Prokofjevs, un tas deva viesiem uzvaru arī otrajā setā.

Trešo setu veiksmīgi uzsāka VK Kuldīga/KNSS, vairākkārt iegūstot trīs punktu pārsvaru, taču pie rezultāta 13:10 septiņus punktus pēc kārtas guva Augšdaugavas volejbolisti. Tas salauza seta gaitu - viesi pārsvaru neizlaida, svinēja panākumu setā ar 25:19 un uzvaru visā mačā.

Augšdaugavas vienības rindās teicami darbojās Sandis Vilcāns, kurš guva 20 punktus. Savukārt VK Kuldīga/KNSS komandā 16 punkti Dāvja Andersona rēķinā, bet 13 punktus pievienoja Toms Prokofjevs.

Kuldīdznieki noslēguši turnīra pirmo apli, septiņos dueļos iekrājot trīs uzvaras. Astoņu komandu konkurencē pagaidām VK Kuldīga/KNSS ieņem piekto vietu. Nākamo spēli Kuldīgas vienība aizvadīs 11. decembrī plkst. 15.00, savā laukumā uzņemot Vecumnieku volejbolistus.