• + 371 63321942

Kuldīdzniekiem medaļas prestižajos “Rīgas kausos” vieglatlētikā

22. decembrī norisinājās sporta skolas “Arkādija” rīkotie “Rīgas kausi telpās 2022”. Sacensībās piedalījās arī vairāki Kuldīgas novada sporta skolas un Kuldīgas novada vieglatlēti.

Zelta medaļu 60 metru barjerskrējienā, U20 grupā, izcīnīja Ralfs Zazerskis. Kuldīdznieks finālskrējienā uzrādīja 8.01 sekundes. Tikmēr augstvērtīgs rezultāts padevās Aleksim Gailītim, kurš tāllēkšanas disciplīnā, labākajā mēģinājumā, aizlēca 6.92 metrus, pieaugušo konkurencē ierindojoties ceturtajā vietā.

Divas medaļas Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi izcīnīja 300 metru skrējienā, U14 grupā. Sudraba godalgu nopelnīja Niks Šēniņš (43.70 sekundes), bet bronzas medaļa Justam Skurulam (44.58 sekundes). Sestajā vietā šajā disciplīnā ierindojās Daniels Hildebrants (46.64 sekundes).

Sesto vietu tāllēkšanā, pieaugušo konkurencē, ieguva Janita Antipina, kura uzrādīja 5.49 metrus tālu lēcienu. Turpretim sestā vieta 60 metru sprintā, arīdzan pieaugušo konkurencē, R. Zazerskim (7.09 sekundes).

Priecājamies par Kuldīgas novada sportistiem un sakām paldies treneriem!