• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

Kuldīgas galda tenisistiem izdodas lielisks turnīrs Rīgā

3. un 4. decembrī Latvijas galvaspilsētā norisinājās atklātās Rīgas meistarsacīkstes galda tenisā. Sestdien čempionus noskaidroja pieaugušie, bet svētdien uzvarētājus kronēja bērniem un jauniešiem trīs vecuma grupās. Kuldīgas novada sporta skolu šoreiz pārstāvēja 14 audzēkņi treneru Ievas Lepses un Leonīda Temjaševa vadībā.

Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņiem šoreiz vairākas medaļas. Vecākajā grupā bronzas godalgas Elindai Kravinskai un Henrijam Purviņam. Turpretim Martai Ķemlerei un Kevinam Jēkabsonam ceturtā vieta. Savukārt Nikai Plivčai izcīnīta piektā vieta.

Vidējā vecuma grupā (2008.-2010. gadā dzimušie) bronzas medaļu ieguva Roberts Šliters. Vēl šajā vecuma grupā no kuldīdzniekiem spēlēja Rebeka Valdmane un Ernests Purviņš.

Jaunākajā grupā (2011. gadā dzimušie un jaunāki) kuldīdzniekiem sudrabs godalga. To izcīnīja Alekss Cīrulis. Mazliet sportiskā veiksme pietrūka Ralfam Palsānam, kurš palika uzreiz aiz goda pjedestāla, ceturtajā vietā. Meitenēm šajā grupā bronzas medaļu izcīnīja Keita Gailīte. Vēl sacensībās piedalījās un pieredzi guva Evelīna Ķemlere (piektā vieta), Diāna Golubeva (sestā pozīcija) un Emīlija Kalniņa (septītā vieta).

Lielai daļai jauniešu šis bija labs iesildīšanās turnīrs pirms gaidāmā “STIGA” posma sacensībām, kas 17. decembrī norisināsies Kuldīgas novada sporta hallē.

Priecājamies par audzēkņiem un sakām paldies treneriem!