• + 371 63321942

Beātei Bukai jauns novada rekords 60 metru sprintā, bet Kuldīgas vieglatlētiem lieliskas sacensības Valmierā un Ventspilī

16. un 17. decembrī Kuldīgas novada sporta skolas vieglatlēti izgāja uz starta divās sacensībās – “Ziemassvētku kausā” Valmierā un “Ziemassvētku kausā” Ventspilī. Valmierā meistarību pierādīja U16 grupas jaunieši, bet Ventspilī spēkojās U18 un U20 grupas sportisti.

16. decembra sacensībās Valmierā teicamu sniegumu skrejceļā parādīja kuldīdzniece Beāte Buka. Eksplozīvā sportiste triumfēja 60 metru sprintā, finālskrējienā uzrādot laiku 7.86 sekundes. Tas ir jauns Kuldīgas novada rekords. Zelta medaļu B. Buka izcīnīja arī 200 metru sprintā. Kuldīdzniece finišēja ar rezultātu 25.90 sekundes. Tikmēr zelta medaļu lodes grūšanas disciplīnā izcīnīja Alise Robežniece. Sportiste lodi raidīja 10.41 metru tālu.

Savukārt 17. decembrī Ventspilī ar medaļām iepriecināja vairāki KNSS audzēkņi. Zeltu 60 metru sprintā, U20 grupā, ieguva Kristīne Dubure finišējot pēc 8.33 sekundēm. Tikmēr 60 metru barjerskrējienā, U18 grupā, sudraba godalgu izcīnīja Aleksandrs Vaskops (9.34 sekundes). Turpretim šajā disciplīnā U20 grupas meitenēm sudrabs Sanijai Robežniecei (9.64 sekundes).

Bronzu 60 metru sprintā, U18 grupā, izcīnīja Nikola Bērziņa. Vieglatlēte finālskrējienā uzrādīja 8.41 sekundes.  Savukārt bronzas medaļu tāllēkšanā, U20 grupā, ieguva Matilde Spessotto (4.97 metri). Vēl bronzas medaļu itāļu sportiste, kura šobrīd meistarību slīpē Kuldīgas novada sporta skolā, izcīnīja arī 60 metru sprintā. Finālskrējienā uzrādīts 8.45 sekunžu ātrs rezultāts.

Priecājamies par mūsu sportistiem un sakām paldies trenerēm Ilzei Stukulei un Ievai Skurulei!