Kuldīdznieks Andris Treimanis tiesās prestižās UEFA Čempionu līgas spēli Kuldīdznieks un futbola tiesnesis Andris Treimanis šovakar plkst. 19:55 Šveices pilsētā Bernē kopā ar savu arbitru brigādi tiesās prestižās Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) Čempionu līgas grupu turnīra spēli

Andris Treimanis 20042017 LFF

33 gadus vecais Andris Treimanis ir Kuldīgā labi zināmā futbola trenera Gvido Treimaņa dēls, un oktobra sākumā Andris piedzīvoja debiju UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā, nodrošinot Lionas "Olympique" un Doņeckas "Shakhtar" dueļa kārtību.

Minētais duelis noslēdzās ar neizšķirtu 2:2, bet Andris Treimanis kopā ar palīgiem Haraldu Gudermani, Raimondu Tatriku, Aleksandru Anufrijevu, Edgaru Maļcevu un Alekseju Spasjonņikovu maču Francijas pilsētā aizvadīja veiksmīgi.

Šosezon kuldīdznieks ar saviem palīgiem tiesāja vienu UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra spēli, kā arī divus UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas dueļus. Tāpat brigāde septembra sākumā pārraudzīja UEFA Nāciju līgas spēli starp Kipras un Slovēnijas valstsvienībām.

UEFA Čempionu līga ir prestižākais klubu turnīrs pasaulē. Līdz šim nevienai Latvijas komandai grupu turnīrā nav izdevies iekļūt, tikmēr iepriekšējā sezonā par turnīra uzvarētāji jau trešo gadu pēc kārtas kļuva Madrides "Real" futbolisti.