2018./2019.

Kuldīgas novada skolēnu sacensību kalendārs

NOLIKUMS

Mērķis un uzdevumi.

  • Veicināt sporta attīstību mācību iestādēs, kā arī skolēnu vispusīgu attīstību.
  • Iesaistīt skolēnus regulārās sporta nodarbībās, pilnveidot sacensību sistēmu.
  • Organizēt sporta sacensības dažādos sporta veidos starp novada un kaimiņu novadu skolām. 
  • Noskaidrot un atbalstīt labākās un aktīvākās skolas, sporta skolotājus un audzēkņus.

Apbalvošana.

  • Katru sacensību uzvarētājus apbalvo ar attiecīgās pakāpes diplomiem un  medaļām.
  • Pavasara krosa uzvarētājus apbalvo ar naudas prēmijām /OLIMPIĀDE/
  • Pilsētas skolām nav atļauts iekļaut komandā spēlētājus no jaunākām vecuma grupām!!!!!

Ja pieteikums nav nosūtīts līdz norādītajam laikam, organizatori var atteikt startu komandai

Uz katrām individuālajām sacensibām vārdiskā sastāva pieteikumi jāiesūta NE VĒLĀK KĀ pirmdienā līdz plkst.13.00 /attiecīgi pirms sacensībām UZ EPASTU: ilze.st@inbox.lv , tel.29102606

Komandas lūdzu pieteikt līdz piektdienai plkst.15:00

Uz krosa sacensībām ierasties ar aizpildītām dalībnieku kartiņām un numuriem !!

Visu sacensību sākums plkst.10:00

 

Kuldīgas novada skolēnu sacensību kalendārs

 
 

2018.- 2019. gadam

 

N.

Sacensību nosaukums

Dz.gadi

Datums, laiks

Vieta

Nosacījumi

 

1

Riteņbraukšana

2003-2004 2005-2006 2007-2008

Rezultāti

11. septembris

Krauļu priedes

sacensības individuālas

 

2

Futbols

2006-2009

1999-2002

2005-2003

Rezultāti

18. septembris

 

25. septembris

A.Grundmaņa stadions

komandā var pieteikt 12 spēlētājus

spēlē 7:7

 

3

Olimpiskās dienas stafetes un  vingrošana

1999-2002 2003-2004 2005-2006 2007-2008

Rezultāti

21.septembris 9.30

Pilsētas estrāde

staf.komandā 4 z un 4 m vingrošanai neierobežots skaits dalībnieku

 

4

Veiklības Stafetes

2007-2008 2009-2010

Rezultāti

6.novembris

Manēža

5z +5m

lauku skolām 1 grupa     2007-2010

  5 z + 5 m

 

5

Basketbols

1999-2002

Rezultāti

13. novembris

Virkas iela

atb. K.Bērziņš     atb.M.Štofregens

 

2003-2005

Rezultāti

27.novembris

Virkas ielā

atb. J.Jankovska    atb.A.Lancmane

 

6

Sacensības pirmskolas izglītības iestādēm

2012 Sagatav.gr.

4 .decembris

manēža

pieteikumi: ievis73@inbox.lv

 

7

Tautas bumba

2007-2009

Rezultāti

22. janvāris

Halle, Z un m

atb.J.Jerumanis

 

Vārme, mazās skolas

jauktās komandas

 

8

„ TOP kauss” volejbolā

1999-2002 2003-2006

Rezultāti

29.janvaris

halle

pieteikumi: sneidereinita@inbox.lv          info   www.volejbols.lv

 

9

Jauno vieglatlētu daudzcīņas

4-cīņa

2007-2008 2009-2010

Rezultāti

12.februāris

Manēža

60 m; T/L;  pildbumbu meš.; 200m

 

10

Peldēšana

1999-2002 2003-2004 2005-2007

Rezultāti

19.februāris

baseins

2x25 m

2x25 m

25 m

 

11

Florbols

Rezultāti

2003-2005

5.marts

halle

pieteikumi: ivo.solomahins@inbox.lv komandā atļauts pieteikt 12 dalībniekus

 

2006 -2008

26.marts

 

12

Pavasara kross OLIMPIĀDE

1999-2002 2003-2004 2005-2006 2007-2008 2009-2010

Rezultāti

16.aprīlis

Krauļu priedes

3000 /2000

2000/2000

2000/1000

800/800

500/500

 

13

Jauno vieglatlētu sacensības

2007-2008 2009-2010

Rezultāti

21.maijs

Ēdoles pamatskola

sacensības individuālas 60m,200m, A/L, T/L, bumbiņas mešana

 
Adrese

Tālrunis: + 371 63321942
Fskss : + 371 63321949
E-pasts: kuldiga.sp.skola@inbox.lv
Dzirnavu 13, Kuldīga, LV-3301