• + 371 63321942

Kuldīgas riteņbraucējiem lielisks sniegums Latvijas čempionātā kalnā braukšanā

3.septembrī Krimuldā tika aizvadītas Latvijas čempionāta sacensības šosejas riteņbraukšanā kalnā braukšanā un 36. Murjāņu sporta ģimnāzijas kausa izcīņa. Sacensībās lieliskus rezultātus uzrādīja arī Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi.

Krimuldas serpentīna kalnā sportistiem pa jaunā tipa bruģa segumu bija jāpieveic 900 metru kāpums. D grupā zēniem otro vietu izcīnīja kuldīdznieks Edvards Vēvers, kurš grūto distanci veica divās minūtēs un 51,6 sekundē. Tikmēr ceturtā vieta D grupā citam KNSS audzēknim – Lūkasam Sitņikam. Savukārt C grupas jauniešiem septītajā vietā ierindojās Rūdolfs Šulcs.

Lielisku sniegumu B grupas jauniešiem uzrādīja kuldīdznieks Kaspars Šalme, distanci pieveicot divās minūtēs un 14,2 sekundēs un izcīnot bronzas godalgu. Astoto vietu šajā vecuma grupā ieņēma Uvis Zvirbulis.

Soli no goda pjedestāla A grupas junioriem palika Gusts Lapiņš, kurš trasi pieveica divās minūtes un 0,9 sekundēs, ierindojoties ceturtajā vietā.

Savukārt vīru grupas ieskaitē trešā vieta Renātam Štālam, bet ceturtais palika Kaspars Ilsjāns. Jāpiebilst, ka šajā ieskaitē startēja tikai pieci riteņbraucēji.

Sveicam braucējus ar lieliskām sacensībām un sakām paldies treneriem Viesturam Lukševicam un Agrim Kimboram!