• + 371 63321942

Kuldīgas vieglatlētiem teicami panākumi sacensībās Piltenē

5. oktobrī Piltenē norisinājās Ventspils novada bērnu un jaunatnes sporta skolas organizētās sacensības vieglatlētikā. Tajās uz starta izgāja U16 un U18 grupas jaunieši, tostarp Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi.

Zelta medaļu lodes grūšanā, U16 grupā, izcīnīja Alise Robežniece, kura lodi prata aizgrūst 10.31 metrus tālu. Tikmēr dubultuzvaru mūsu meitenes izcīnīja šķēpmešanā, U16 grupā. Zelta medaļa Nellijai Jēkabsonei (29.65 metri), bet sudrabs Gabriellai Sliedei (22.57 metri).

Savukārt visu goda pjedestālu KNSS audzēknes aizpildīja U16 grupas diska mešanā. Uzvara Alisei Robežniecei (28.15 metri), sudrabs Nellijai Jēkabsonei (23 metri), bet bronza Gabriellai Sliedei (17.50 metri).

Veiksmīgs starts diska mešanā padevās arī U18 grupas jauniešiem. Zelta medaļu izcīnīja Aleksis Prūsis (30.17 metri), bet sudraba godalgu ieguva Kristens Viļums (24.64 metri).

Bronzas medaļu 200 metru skrējienā, U16 grupā, izcīnīja Laura Balandina, kura distanci veica 32.42 sekundēs. Turpretim šajā disciplīnā U18 grupā jauniešiem bronza Krišjānim Martinovam - 27.28 sekundes.

Sudraba godalgu 800 metru skrējienā, U16 grupā, ieguva Niks Šēniņš, kurš distanci veica divās minūtēs un 32.11 sekundēs.

Sveicam audzēkņus un sakām paldies treneriem Ievai Skurulei, Sintijai Grišulei un Uģim Jocim!