• + 371 63321942

KNSS dambretisti lieliski cīnās Latvijas jauniešu čempionātā

15. un 16. oktobrī Liepupē tika aizvadīti Latvijas čempionāti jauniešiem ātrspēlē un ātrajā 100 lauciņu dambretē. Labi rezultāti sacensībās arī Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņiem.

Divas medaļas U8 vecuma grupā meitenēm izcīnīja Ramona Serpāne. Kuldīdzniece ātrspēlē ieguva sudraba godalgu, bet ātrajā 100 lauciņu dambretē izcīnīja bronzas medaļu. Tikmēr U8 grupas zēniem sestā vieta Tomam Kociņam, bet ātrajā 100 lauciņu dambretē – 16. pozīcija.

U10 vecuma grupā zēniem Gustavs Vītoliņš, ātrajā 100 lauciņu dambretē, izcīnīja 15. vietu, bet ātrspēlē – 21. vietu. Tikmēr U13 grupā zēniem Roberts Serpāns ātrspēlē ieguva septīto vietu, bet ātrajā 100 lauciņu dambretē ierindojās 10. pozīcijā. Kristaps Bražis ātrspēlē bija 11. vietā, savukārt ātrajā 100 lauciņu dambretē – 12. pozīcijā. Turpretim Rihards Kaminskis ātrspēlē bija 13. vietā, bet ātrajā 100 lauciņu dambretē – 19. pozīcijā.

Sveicam audzēkņus un sakām paldies trenerim Pēterim Gailānam!