• + 371 63321942

Alberta K. Leimaņa piemiņas kausā tiek uzstādīts jauns Kuldīgas novada rekords

12. martā norisinājās bijušā Kuldīgas novada sporta skolas vieglatlētikas trenera un sporta skolotāja Alberta Kārļa Leimaņa piemiņas kauss vieglatlētikā – U16 un U18 grupā. Sacensības piedalījās aptuveni 300 dalībnieku no Latvijas un Lietuvas. Teicami rezultāti un jauns novada rekords piemiņas kausā arī KNSS audzēkņiem.

Lielisku iepriecinājumu spēja sagādāt Kuldīgas novada sporta skolas meiteņu stafešu komanda, kas 4x200 metru sprintā ne tikai ieguva zelta medaļas, bet arī uzstādīja jaunu Kuldīgas novada rekordu – viena minūte un 49,47 sekundes. KNSS kvartetā skrēja - Sanija Robežniece, Nikola Demčenko, Beāte Buka un Janita Antipina.

Zelta medaļas 4x200 metru stafetē izcīnīja arī KNSS puišu komanda (Aleksandrs Vaskops, Anrijs Stars, Ralfs Kiršteins, Raivis Vjaksa), kas distanci veica vienā minūtē un 45,08 sekundēs.

Vēl divas zelta medaļas izcīnīja kuldīdzniece Beāte Buka, kura U16 vecuma grupā palika nepārspēta gan 60 metru sprintā (8,06 sekundes), gan 200 metru skrējienā (26,52 sekundes).  Zeltu 200 metu sprintā, U18 grupā, ieguva Sanija Robežniece, kura distanci veica 26,78 sekundēs. S. Robežniecei sudrabs 60 metru barjerskrējienā, finālskrējienā finišējot ar laiku 9,34 sekundes.

275645030 1352755925196080 480524391931011412 n2

Vēl vienu zeltu Kuldīgas novada sporta skolai pievienoja Aleksis Prūsis, kurš tika kronēts par uzvarētāju augstlēkšanas disciplīnā, U18 grupā. A. Prūsis spēja pārvarēt 1,65 metrus augsto latiņu.

Sudrabu trīssoļlēkšanas sacensībās, U16 grupā, izcīnīja Keita Jēkabsone, kura labākajā mēģinājumā aizlēca 10,69 metrus. Sudraba medaļas trīssoļlēkšanas sacensībās, U18 grupā, izcīnīja arī Aleksis Gailtītis (13,19 metri) un Janita Antipina (11,24 metri).

275688297 1194497414622776 4811731311050001374 n

Bronzas medaļu 60 metru barjerskrējienā, U16 grupā, ieguva Aleksandrs Vaskops, kurš finālskrējienā uzrādīja 9,13 sekundes. Bronzu 60 metru barjerskrējienā, U18 meiteņu ieskaitē, izcīnīja Annija Roze (10,32 sekundes).

Bronzu lodes grūšanas disciplīnā, U18 ieskaitē, izcīnīja Kristīne Dubure, labākajā mēģinājumā lodi aizgrūžot 10,66 metrus tālu. Bronzas godalgu lodes grūšanā, U18 puišiem, ieguva Anrijs Stars (12,41 metri). Trešo vietu trīssoļlēkšanas sacensībās ieguva Kristens Viļums, kurš U16 ieskaitē uzrādīja 10,81 metru tālu lēcienu.

Lepojamies ar mūsu audzēkņiem un sakām lielu paldies treneriem!