• + 371 63321942

Vieglatlētiem veiksmīgs starts “Sportland” kausā un “Ventspils šķēpos”

4. jūnijā Saldū norisinājās “Sportland” kauss vieglatlētikā, piektais posms, bet Ventspilī tika aizvadīti “Ventspils šķēpi”. Abās sacensībās medaļas ieguva arī Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi.

Bronzas godalgu 100 metru sprintā, pieaugušo konkurencē, izcīnīja Ralfs Zazerskis, kurš finālskrējienā uzrādīja 11.23 sekundes. Tāpat bronzas medaļu lodes grūšanas sacensībās, pieaugušo konkurencē, izcīnīja kuldīdzniece Auce Mūrniece, kura labākajā mēģinājumā lodi aizgrūda 12.05 metrus tālu.

Turpretim lodes grūšanas disciplīnā vīriešiem bronza Robertam Sorokinam, labākajā mēģinājumā lodi aizgrūžot 13.72 metrus. Bronzas medaļu šajā disciplīnā, U18 grupā, izcīnīja Anrijs Stars, lodi aizgrūžot 10.77 metrus.

Soli no goda pjedestāla diska mešanas sacensībās palika Auce Mūrniece, kas labākajā mēģinājumā uzrādīja 38.77 metrus. Ceturto vietu 400 metru barjerskrējienā izcīnīja Nikola Bērziņa, kura distanci veica viena minūtē un 18,06 sekundēs.

Sesto vietu 100 metru sprintā, U18 grupā, ieguva Sanija Robežniece, kura finālskrējienā distanci veica 13.02 sekundēs. Tikmēr sesto vietu lodes grūšanas sacensībās, U18 grupā, izcīnīja Kristīne Dubure, lodi aizgrūžot 9.88 metrus tālu.

Savukārt “Ventspils šķēpos” bronzas medaļu, U20 grupā, ieguva kuldīdznieks Niks Maulis, kurš šķēpu prata raidīt 51.01 metrus tālu. Savukārt sestā vieta U16 grupā Robertam Gluškovam (42.77 metri).

Priecājamies par sportistu sasniegumiem un sakām paldies trenerēm Ilzei Stukulei, Ievai Skurulei un Aijai Lancmanei.