• + 371 63321942

Riteņbraucējiem medaļas Smiltenē un Rīgā

4. jūnijā norisinājās Smiltenes riteņbraukšanas kauss, bet 5. jūnijā tika aizvadīts “Toyota” Rīgas velomaratons. Abās sacensībās uz starta izgāja arī Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi un Kuldīgas novada pārstāvji.

Sacensībās Smiltenē bronzas medaļu D grupas zēniem izcīnīja kuldīdznieks Edvards Vēvers, 20 kilometrus pieveicot 36 minūtēs un 19,9 sekundēs. Soli no goda pjedestāla palika Gusts Lapiņš, kurš 80 kilometrus garo distanci veica vienā stundā, 50 minūtēs un 25,1 sekundē, ierindojoties ceturtajā vietā A grupas junioriem.

No citiem Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņiem pirmajā desmitniekā izdevās iekļūt tikai Kasparam Šalmem, kurš B grupas jauniešu konkurencē ieguva astoto vietu. K. Šalme finišēja līderu grupā un no uzvarētāja atpalika tikai pusotru sekundi.

Tikmēr Masters3 klasē par uzvarētāju kļuva kuldīdznieks Ģirts Vēvers, 80 kilometrus pieveicot vienā stundā, 48 minūtēs un 32,6 sekundēs. Kopējā ieskaitē Ģ. Vēveram 11. pozīcija.

Savukārt Rīgas velomaratonā bronzas godalgu izcīnīja Gusts Lapiņš, kurš M18 grupā 64 kilometrus pieveica vienā stundā, 23 minūtēs un 51.6 sekundēs.

Tikmēr M45 vecuma grupā sudraba medaļu ieguva Ģirts Vēvers, 64 kilometrus veicot vienā stundā, 23 minūtēs un 52,7 sekundēs.

Sveicam sportistus un sakām paldies treneriem Viesturam Lukševicam un Agrim Kimboram!