• + 371 63321942

Kuldīgas vieglatlētiem medaļām bagātas sacensības Rojā

8. jūnijā norisinājās Rojas sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā, U16 un U18 grupā. Sacensībās vairākas medaļas izcīnīja arī Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi.

Dubultuzvaru 100 metru sprintā, U16 grupā, izcīnīja KNSS audzēknes Beāte Buka un Nikola Demčenko. B. Bukai finālskrējienā 13.02 sekundes un zelts, bet N. Demčenko 13.53 sekundes un sudraba godalga.

Vēl vienu dubultuzvaru Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi ieguva šķēpa mešanas disciplīnā, U16 grupā. Zelts Robertam Gluškovam (42 metri), bet sudrabs Kristenam Viļumam (38.89 metri).

Zelta medaļu 200 metru sprintā, U18 grupā, ieguva Sanija Robežniece, kura distanci veica 27.18 sekundēs. Nepārspēta tāllēkšanas disciplīnā, U16 grupā, palika Keita Jēkabsone, kura labākajā mēģinājumā aizlēca 5.17 metrus. Savukārt U18 grupā šajā disciplīnā zelts Aleksim Gailītim (6.58 metri). Tāpat A. Gailītim sudraba medaļa 200 metru sprintā, distanci veicot 24.68 sekundēs.

Sudrabu lodes grūšanas sacensībās, U16 grupā, ieguva Aleksis Prūsis, labākajā mēģinājumā lodi aizgrūžot 11.65 metrus. Bet U18 grupā šajā disciplīnā bronza Anrijam Staram (11.45 metri).

Sudrabu un bronzu KNSS audzēkņi izcīnīja 400 metru skrējienā, U16 grupā. Sudrabs ar laiku 59.33 sekundes Dāvidam Ķemerim, bet bronza Edijam Vitomskim (1:00.16).

Bronzu lodes grūšanas disciplīnā, U18 grupā, ieguva Sanija Robežniece, labākajā mēģinājumā uzrādot 10.48 metrus.

Sveicam audzēkņus un sakām paldies trenerēm Ilzei Stukulei un Ievai Skurulei!