• + 371 63321942

Jaunie vieglatlēti no Jelgavas pārved vairākas godalgas

31. maijā Jelgavā, Zemgales olimpiskajā centrā, norisinājās starptautiskās sacensības vieglatlētikā bērniem. Mačos piedalījās arī Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi, izcīnot vairākas godalgas.

Zelta medaļu tāllēkšanas sacensībās, 2009. gadā dzimušo zēnu grupā, izcīnīja kuldīdznieks Justs Skuruls, labākajā mēģinājumā aizlecot 4.93 metrus. Vēl vienu medaļu J. Skuruls ieguva 60 metru sprintā, finālskrējienā uzrādot 8.95 sekundes un izcīnot sudrabu.

Sudraba godalgu 60 metru barjerskrējienā, 2009. gadā dzimušo zēnu grupā, izcīnīja Olivers Reboks (10.75 sekundes). Bronza O. Rebokam bumbiņas mešanas disciplīnā, labākajā mēģinājumā apaļo priekšmetu, raidot 52.07 metrus tālu. Ceturtajā vietā šajā disciplīnā ierindojās J. Skuruls (51.12 metri).

Piektā vieta 300 metru skrējienā Ksenijai Kairišai, kura distanci veica 49.09 sekundēs.

Sveicam audzēkņus un sakām paldies trenerēm Ievai Skurulei un Ilzei Stukulei!