• + 371 63321942

FK Kuldīga/KNSS divi sāpīgi zaudējumi izbraukumā

Divus mačus Latvijas 1. līgas florbola čempionātā aizvadījuši FK Kuldīga/KNSS sportisti. Vispirms kuldīdznieki ar 3:4 atzina Latvijas Universitātes/FS “Masters” pārākumu, bet pēc tam ar 3:6 piekāpās “Ogres vilkiem”.

Spēlē pret LU/”Masters” komandu kuldīdzniekiem pavisam neveiksmīgs izvērtās pirmais periods, kurā FK Kuldīga/KNSS ielaidi trīs vārtus. Otrā perioda izskaņā Gvido Daniels Bondarenko vienus vārtus kuldīdzniekiem atguva - 1:3. Rīdzinieki trešā perioda vidū atkal panāca trīs vārtu pārsvaru, tomēr FK Kuldīga/KNSS nepadevās. Toms Grinkevičs un Ivo Solomahins pārspēja pretinieku vārtu vīru un uz tablo panāca 3:4. Pēdējā minūtē kuldīdznieki nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču maču izglābt neizdevās.

Pavisam atšķirīgs spēles ritējums bija duelī ar “Ogres vilkiem”. Kuldīdznieki izvirzījās vadībā ar 2:0, abus vārtus gūstot Madaram Kerijam. Perioda izskaņā ogrēnieši vienus vārtus atguva. Otrā perioda ievadā, realizējot skaitlisko vairākumu, rezultatīvi meta Niklāvs Ērcītis, panākot 3:1. Diemžēl “Ogres vilki” iespēlējās, guva piecus bezatbildes vārtus un svinēja uzvaru ar 6:3.

Turnīra tabulā FK Kuldīga/KNSS atkāpušies uz sesto vietu Rietumu konferencē, desmit dueļos izcīnot 16 punktus. Nākamo spēli FK Kuldīga/KNSS aizvadīs 22. janvārī, plkst. 18.00 savā laukumā uzņemot SK Slampe/”Zevid” vienību.