• + 371 63321942

Kuldīdzniekam Kristapam Bērziņam bronzas medaļa Latvijas čempionātā

20. augustā norisinājās “Skrējiens Piltene”, kas vienlaikus bija Latvijas čempionāts desmit kilometros šosejas skriešanā. Bronzas medaļu sacensībās izcīnīja kuldīdznieks Kristaps Bērziņš.

Desmit kilometru distancē par Latvijas čempionu kronēja Dmitriju Serjoginu, kurš finišu šķērsoja pēc 31 minūtes un 15 sekundēm. Otrajā vietā ierindojās Arturs  Bareikis, finišējot ar laiku 32 minūtes un 41 sekunde, bet bronza mūsu Kristapam Bērziņam (32 minūtes un 49 sekundes). Pērn šajās sacensībās kuldīdznieks ierindojās ceturtajā vietā.

K. Bērziņš šogad kļuva par Latvijas čempionu maratonā, iegūstot jau savu ceturto karjeras titulu. Tāpat Kuldīgas skrējējam šogad izdevies triumfēt Siguldas pusmaratonā, izcīnīta otrā vieta Rēzeknes pusmaratonā, kā arī divas bronzas medaļas iegūtas Liepājas un Daugavpils pusmaratonos.