• + 371 63321942

VK Kuldīga/KNSS kalendāro gadu noslēdz ar uzvaru

Divas izbraukuma spēles “Optibet” Latvijas volejbola čempionātā aizvadījuši VK Kuldīga/KNSS volejbolisti, kas ar 0-3 (20:25; 16:25; 22:25) piekāpās Rīgas Tehniskās universitātes komandai, bet ar 3-0 (25:15; 25:18; 25:22) apspēlēja Rīgas Volejbola skolas vienību.

Abās izbraukuma spēlēs kuldīdzniekiem nevarēja palīdzēt vienības līderis Dāvis Andersons, kurš iedzīvojies ceļgala savainojumā.

Duelis ar Rīgas Tehniskās universitātes komandu kuldīdzniekiem izvērtās neveiksmīgs - meistarību gan uzbrukumā, gan aizsardzībā rādīja Raimonds Vilmanis, kuram lielu punktu bagāžu pievienoja vienības līderis Toms Kalniņš. VK Kuldīga/KNSS nācās samierināties ar neveiksmi trijos setos. Uzvarētāju rindās Tomam Kalniņam 16 punkti, bet 12 punkti Raimondam Vilmanim. Kuldīdznieku rindās Raivo Dabiņam 14 punkti, bet 12 punktus pievienoja Fēliks Cīrulis.

Krietni labāku sniegumu VK Kuldīga/KNSS nodemonstrēja spēlē pret Rīgas Volejbola skola komandu. Pirmos divos setos izdevās pārliecinoši pieveikt pretiniekus – 25:15 un 25:18, bet trešo setu kuldīdznieki nospēlēja aukstasinīgi, izšķirošos brīžos gūstot svarīgus punktus, tādējādi svinot panākumu ar 3-0.

Mačā ar Rīgas Volejbola skolu rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Kaspars Gertners, bet pa 13 punktiem guva Fēlikss Cīrulis un Klāvs Kairo.

Deviņās spēlēs kuldīdznieki izcīnījuši trīs panākumus, turnīra tabulā ierindojoties astotajā vietā. Nākamo spēli VK Kuldīga/KNSS aizvadīs 8. janvārī, izbraukumā tiekoties ar Augšdaugavas volejbolistiem.