• + 371 63321942

Kuldīgas novada Sporta skolas volejbolisti turpina gatavošanos jaunajai sezonai

17. septembrī Cēsīs norisinājās ikgadējais Cēsu kauss. Kuldīgas novada Sporta skola šajā turnīrā startēja ar komandām U-19 meiteņu grupā un U-14, un U-12 komandām zēnu grupās.

U-19 meitenes izcīnīja 1.vietu, pusfināla spēlē ar 2:0 uzvarot Limbažu komandu, kurai turnīrā 3.vieta un finālspēlē ar 2:0 uzvarot Rīgas volejbola skolas komandu. Meiteņu komandas sastāvs Cēsu kausā:  Anija Jurdža, Agija Ankevica, Rūta Linde, Alise Dorbe, Beāte Paula Rudzīte, Una Kazakova un Sindija Bože, treneres Agnese Megne un Rudīte Kronlaka. Labākās spēlētājas balvu Kuldīgas komandā saņēma Anija Jurdža.

Arī U-14 zēnu komanda izcīnīja 1.vietu, pusfināla spēlē ar 2:0 uzvarot turnīra rīkotājus Cēsu zēnus, kurai turnīrā 3.vieta un finālspēlē ar 2:0 uzvarot Minusas volejbola skolas komandu. Zēnu komandas sastāvs Cēsu kausā: Eduards Stieģelis, Francis Ernests Laškovs, Kristians Fokerots, Nils Zīle, Dāvis Storķis, Ivo Puriņšun Rūdis Kadakovskis, treneri Jānis Jerumanis un Ainars Zankovskis. Labākās spēlētājas balvu Kuldīgas komandā saņēma Dāvis Storķis.

U-12 zēni, kur daļai jauno volejbolistu šīs bija pirmās volejbola sacensības un iegūta liela pieredze turpmākajām sacensībām,  trenera Zigmunda Milzarāja vadībā izcīnīja 6. vietu.

Šajā nedēļas nogalē Skrundas U-15 grupas zēni piedalīsies draudzības turnīrā Rīgā.