• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

Spraigas spēles aizvadītas Kuldīgas novada atklātajā florbola čempionātā

30. aprīlī tika aizvadīti pieci dueļi Kuldīgas novada atklātajā florbola čempionātā.

Pirmajā mačā Vārme spēkojas ar Saldus florbolistiem. Intriga mačā izpalika, jo pārliecinošu uzvaru ar 11:2 mačā svinēja Vārme. Pamati uzvari tika ielikti jau pirmajā periodā, kuru Vārme uzvarēja ar 6:1. Vārmes rindās ar pieciem rezultativitātes punktiem atzīmējās Linards Vimbsons (4+1), bet pa četriem punktiem pievienoja Svens Lapčinskis (2+2) un Ģirts Zirnis (2+2).

Otrajā duelī FC “Nikers” cīnījās ar “Melnajiem runčiem”. Drošu panākumu ar 7:2 izcīnīja FC “Nikers” florbolisti. Uzvarētāju rindās četrus rezultativitātes punktus guva Elans Andrejs Vēvers (3+1), bet ar trim punktiem atzīmējās Niklāvs Ērcītis (2+1) un Pēteris Birznieks (1+2).

Trešajā dienas spēlē Ģibuļi tikās ar Vārmi. Panākumu ar 5:2 izcīnīja Vārmes florbolisti. Vārmes komandai izdevās teicams pirmais periods, ko izdevās uzvarēt ar 4:0. Svens Lapčinskis (1+1) un Ingmārs Lapčinskis (0+2) Vārmes rindās atzīmējās ar diviem rezultativitātes punktiem.

Ceturtajā duelī Kabiles florbolisti uzņēma “Melnos runčus”. Lai gan pirmais periods noslēdzās neizšķirti 1:1, tomēr otrajās 20 minūtēs Kabile prata gūt sešus vārtus un svinēt panākumu ar 7:2. Piecus punktus duelī iekrāja kabilnieks Gvido Daniels Bondarenko (1+4), bet četri punkti Kasparam Kinstleram (3+1).

Dienas noslēdzošajā spēlē Ģibuļi ar 7:3 apspēlēja Saldu. Pirmais periods noslēdzās 3:2 Ģibuļiem par labu, tomēr otrajā periodā komanda guva četrus vārtus un guva virsroku ar 7:3. Reinis Jākobsons uzvarētāju rindās atzīmējās ar trim rezultativitātes punktiem (2+1), bet pa diviem punktiem guva Rūdis Laizāns (1+1) un Jānis Ieviņš (1+1).

Nākamās spēles plānotas sestdien un svētdien, 7. un 8. maijā. Sestdien plkst. 10.00 “Salvinainen” spēkosies ar Ģibuļiem, plkst. 11.15 Vārmei mačs ar Kabili, plkst. 12.30 “Melnie runči” spēkiem mērosies ar Ģibuļiem, plkst. 13.45 Saldus centīsies apspēlēt “Salvinainen”, plkst. 15.00 Vārme cīnīsies ar FC “Nikers”, bet plkst. 16.15 Saldus vienībai spēle ar Kabili. Tikmēr svētdien plkst. 10.00 “Salvinainen” duelis ar Vārmi, plkst. 11.15 “FC Nikers” spēkosies ar “Salvinainen”, bet plkst. 12.30 “Melnie runči” centīsies “iekost” Vārmei.

Detalizētu statistiku par Kuldīgas novada atklātā florbola čempionāta spēlēm un kalendāru var apskatīt Latvijas florbola savienības mājaslapā - https://www.floorball.lv/lv/2021/turniri/knac