• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

Aizvadītas sieviešu dienas sporta sacensības Nīkrācē

5. martā Nīkrācē sieviešu dienai veltītajā sportiskajās aktivitātēs dalību ņēma desmit daiļā dzimuma pārstāves.

Pasākumā uzdevumi bija sadalīti pa noteiktiem punktiem. Dalībniecēm, uzsākot uzdevumu, bija jāsapošas uzkrāsojot lūpas, pēc tam nosacīti jāsakārto frizūra, jāsapin bize, kā arī jāsapucē savi vīrieši sasienot tiem kaklasaiti.  Un, lai viss būtu droši, jāuzģērbj drošības veste, jāturpina uzdotie uzdevumi. Dalībniecēm bija jāmet šautriņas, jāpārvieto bumbiņas no viena trauka uz otru, jāšķiro pupiņas, jāizveido sev kaklarota, jātrāpa mērķī bumbiņas, jāizveido šaha galds, jāzina vecvārdu nozīmes un jāsaliek Latvijas karte.

Visi uzdevumi notika uz laiku, atsevišķos punktos bija iespējams par pareizām atbildēm samazināt savu starta laiku. Visām dalībniecēm par piedalīšanos tika dāvinātas veicināšanas balvas, bet par uzvarētāji kļuva Inese Freidenfelde, otrā vieta Ilzei Grīslei un trešā vieta Tijai Timofējevai.

Tika apbalvotas šautriņu mešanā precīzākās mērķētājas – pirmā vieta Agnesei Pīlēnai, sudrabs Baibai Timai, bet bronza - Marikai Sniķerei. Pasākumu kuplināja vietējo uzņēmēju un mājražotāju tirdziņš. Tirdziņā bija iespējams iegādāties gan ēdamās lietas, gan skaistumlietas, gan mājsaimniecībā noderīgas lietas.