• + 371 63321942

Kuldīdzniekiem medaļām bagāti Baltijas U16, U18 un U20 čempionāti vieglatlētikā

16. jūlijā Viļņā tika aizvadīts Baltijas U18 un U20 čempionāts vieglatlētikā, turpretim 21. jūlijā Jehvi pilsētā Igaunijā norisinājās Baltijas U16 čempionāts. Abās sacensībās, pārstāvot Latvijas izlasi, piedalījās ar Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi.

Baltijas čempionātā Viļņā zelta medaļu 3000 metru distancē ieguva Lauris Grīniņš, kurš ar laiku astoņas minūtes un 45.49 sekundes tika kronēts par Baltijas U20 čempionu. Tikmēr par Baltijas U20 čempionu 110 metru barjerskrējienā kļuva kuldīdznieks Ralfs Zazerskis, kurš distanci veica 14.30 sekundēs. Tāpat R. Zazerskim Baltijas vicečempiona gods 100 metru sprintā. Sportists distanci veica 11.26 sekundēs.

Par Baltijas vicečempionu U18 grupā, tāllēkšanā, kļuva Aleksis Gailītis. Kuldīdznieks labākajā mēģinājumā uzrādīja 14.11 metrus tālu lēcienu. Baltijas čempionāta sudraba medaļu izcīnīja arī kuldīdzniece Janita Antipina, labākajā mēģinājumā aizlecot 11.91 metrus tālu.

Soli no goda pjedestāla palika Roberts Sorokins, kurš U20 grupas lodes grūšanas sacensībās ierindojās ceturtajā vietā (15.40 metri).

Savukārt Baltijas U16 čempionātā divas bronzas medaļas izcīnīja kuldīdzniece Beāte Buka, kura uzrādīja trešo ātrāko rezultātu 100 metru sprintā (12.49 sekundes) un trešo labāko laiku arī 200 metru sprintā (25.50 sekundes). Abi rezultāti ir sportistes personīgie rekordi. Tāpat B. Bukai ar Latvijas izlasi zelta medaļa jauktajā (100, 200, 300 un 400 metru) stafetē.

Sesto vietu trīssoļlēkšanas sacensībās ieguva Kristens Viļums, kurš labākajā mēģinājumā uzrādīja 12.04 metrus tālu lēcienu.

Lepojamies ar mūsu sportistiem un sakām paldies treneriem – Uģim Jocim, Ilzei Stukulei, Ievai Skurulei un Aijai Lancmanei!