• + 371 63321942

Kuldīdzniekam Kristapam Bērziņam Latvijas pusmaratona čempionāta bronza

23. jūlijā norisinājās Liepājas pusmaratons, kas vienlaikus bija arī Latvijas čempionāts pusmaratonā. Bronzas medaļu sacensībās izcīnīja kuldīdznieks Kristaps Bērziņš.

Arī 2021. gadā K. Bērziņš izcīnīja Latvijas pusmaratona čempionāta bronzu, godalgu izcīnot savā dzimtajā pilsētā – Kuldīgā. Tikmēr 23. jūlija sacensībās skrējējam bija spēcīga konkurence, tomēr K. Bērziņam izdevās kāpt uz goda pjedestāla. 21 kilometra garo distanci skrējējs pieveica vienā stundā, 11 minūtēs un 57 sekundēs.

Par Latvijas čempionu pusmaratonā tika kronēts Dmitrijs Serjogins, kurš trasi pieveica vienā stundā, astoņās minūtēs un 41 sekundē. Tikmēr sudraba godalgu izcīnīja jūrmalnieks Arturs Bareikis, 21 kilometru izskrienot vienā stundā, 11 minūtēs un astoņās sekundēs.

K. Bērziņš ir četrkārtējs Latvijas maratona čempions, kuram arī šogad, Rīgas “Rimi” maratonā, izdevās aizstāvēt savu titulu.